Układanki Dla Dzieci - najlepsze oferty

Sprawdź Układanki Dla Dzieci 28,99 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
DUMEL ODKRYWCZY DOMEK 32730

Odkrywczy Domek Dumel Discovery . MÓWI PO POLSKU!domek z mnóstwem rymowanek w języku polskim oraz dźwiękami domowych przedmiotów

zabawka umożliwia poznanie zwyczajów panujących w domu

pełna niespodzianek oraz ekscytujących światełek

naciskając na przedmioty znajdujące się w domku, dziecko usłyszy realistyczne dźwięki np. telefonu, kuchenki czy pralki

możliwość przełączenia zabawki z dźwięków na rymowanki

naciskając na dany przedmiot dziecko usłyszy zabawną rymowankę

każda z funkcji to zabawa, która pobudzi twórczość dziecka

wspomaga naukę codziennych czynności domowych oraz uczy logicznego myślenia

Poznaj zwyczaje panujące w każdym domu !

Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i wypełniona dźwiękami prawie w każdym miejscu. Domowe urządzenia tj. pralka, kuchenka i telefon, wydają realne dźwięki.
Więcej
Zwiń
Mnóstwo zabawy w jednym pudełku - oto Kostka aktywności Vtech! Na każdej z sześciu ścian, dziecko znajdzie inne elementy do zabawy, dzięki czemu zabawa jest urozmaicona i nigdy się nie nudzi! Najwyższą jakość wykonania gwarantuje Vtech. Najważniejsze cechy produktu: Posiada 6 kolorowych ścianek do zabawy. Pianinko uczy cyferek, kolorów i odgłosów zwierząt. Kolorowa książeczka z przewracanymi stronami wygrywa piosenki rymowanki Ruchoma strzałka na tarczy zegara obraca się, ucząc nazw zwierząt i przedmiotów Zabawka posiada kolorowe koraliki i zębatki oraz inne ruchome elementy, które zapewniają rozwój motoryczny małych rączek Wymiary: 20 x 20 x 21 cm Wiek: +9 miesięcy VTech jest naj­więk­szym w Sta­nach Zjed­no­czo­nych i Eu­ro­pie Za­chod­niej do­staw­cą za­ba­wek elek­tro­nicz­nych dla nie­mow­ląt i przed­szko­la­ków. Ze­spół 37.000 pra­cow­ni­ków w 11 kra­jach wy­zna­cza świa­to­we tren­dy w dzie­dzi­nie za­ba­wek elek­tro­nicz­nych.
Więcej
Zwiń
Tor kulkowy dla najmłodszych, odpowiedni dla dzieci już od pierwszego roku życia. Każdy z poziomów jest wykonany w innym kolorze, co również umożliwia z dzieckiem ćwiczenie rozpoznawania barw. Zestaw rozwija zdolności manualne - podczas zabawy dziecko może chwytać duże toczące się w dół kulki. Zestaw wykonany jest z trwałego, niełamliwego plastiku i posiada zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla najmłodszych.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
040-6501

Marka Brak
Seria pojazdów brak
Rodzaj Tory samochodowe
Materiał Tworzywo sztuczne (plastik)
Wymagania wiekowe od 12 miesięcy
Płeć Dziewczynki
Chłopcy
Produkt na baterie Nie
Baterie w zestawie Nie
Zasilanie Nie dotyczy
Kolor Wielokolorowy
Serial TV/Film kinowy Nie
Więcej
Zwiń

Opinie - Układanki Dla Dzieci