Uchwyty Na Telefon - najlepsze oferty

Uchwyty Na Telefon już od 15 zł♥ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 898 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kolor: czarny, serceFINN 2.0 Producent: Bike Citizens (Bike City Guide)- pasuje do każdego typu roweru- dopasowuje się do każdego typu i każdej średnicy kierownicy- dopasowuje się do każdego smartfona- łatwy montaż do kierownicy bez użycia narzędzi, pasków z rzepami, systemów zatrzaskowych itp.
Więcej
Zwiń
Baseus Magnetic Air Vent magnetyczny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną z 2 klipsami na kable (26300)

Magnetyczny uchwyt samochodowy firmy Baseus z serii Magnetic Air Vent. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (w tym ze stopu aluminium), montowany do kratki wentylacyjnej auta. Akcesorium wyposażono w 4 silne magnesy, które są gwarancją stabilności i bezpieczeństwa telefonu. Z kolei dzięki swoim niewielkim rozmiarom uchwyt bez problemu zmieści się np. do schowka. Do tego duże możliwości regulacji oraz 2 metalowe płytki w zestawie (jedna w skórzanej nakładce). Dodatkowo dla większego komfortu przy, po bokach uchwytu zamontowano zaczepy na dwa kable, aby zawsze mieć je pod ręką.

By móc korzystać z uchwytu, należy przykleić do etui lub obudowy telefonu, jedną z załączonych metalowych płytek.
Więcej
Zwiń