Uchwyt Na Ręcznik Papierowy - najlepsze oferty

Uchwyt Na Ręcznik Papierowy na Taniomanii już od 11,99 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 314 produktów - zobacz najlepsze oferty
Precyzyjnie odcięte końce folii dzięki specjalnym ostrym nożom: naścienny podajnik folii i papieru Parat precyzyjnie odcina folie aluminiowe i spożywcze za pomocą suwaka tnącego, który należy przesunąć w tę i z powrotem. Koniec folii pozostaje w zasięgu ręki umożliwiając łatwe odcięcie kolejnego kawałka. Dodatkowy uchwyt ułatwia dostęp do ręcznika papierowego. Przeznaczony do wszystkich standardowych rolek dostępnych w sprzedaży. Łatwy montaż na ścianie.

Cecha szczególna: Wymiana rolki jedną ręką

Podajnik do folii i papieru Parat marki Leifheit sprawi, że praca w kuchni będzie o wiele wygodniejsza, a akcesoria potrzebne do pakowania żywności zawsze na wyciągnięcie ręki. Model ten wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Uzupełniają go szare elementy, takie jak uchwyty noży do odcinania folii, które chronią dłonie przed skaleczeniem.
Więcej
Zwiń
Gotowanie i pieczenie to czyste i suche ręce. Zapewnij sobie komfort dzięki ściennemu stojakowi na ręczniki papierowe marki simplehuman. Stojak wykonany został z trwałej stali nierdzewnej. Jest łatwy w montażu - potrzeba zaledwie 3 śrubek, aby zawisłął na ścianie. Papier stabilnie wisi na stojaku dzięki trwałej i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Aby zmienić rolkę, wystarczy jedynie nacisnąć na gałkę.Właściwości: - wymiary: 28 x 8 x 12,5 cm - materiał: stal nierdzewnaMarka simplehuman prężnie rozwija się już od 18 lat. Stale doskonalone akcesoria do kuchni i łazienki doceniają klienci na całym świecie. simplehuman to kanadyjska marka, której produkty zostały wykorzystane w znanych produkacjach filmowych. Produkty simplehuman był elementami scenicznymi w takich serialach jak: “Doktor House”, “Gotowe na wszystko”, “Lost”, “Herosi” i “CSI Miami”.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki simplehuman w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.
Więcej
Zwiń