Tv Tv4 - najlepsze oferty

Tv tv4 na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1092 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zanurz się w miliardzie odcieni kolorów

QLED zaczyna się od rzeczywistości. 100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)

Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych jak i jasnych.

Prawdziwy HDR w każdej sekundzie. Quantum HDR

Dostrzeż obiekty w ciemności i zajrzyj w głębię kolorów. Quantum HDR analizuje obraz klatka po klatce i dopasowuje podświetlenie tak, by podkreślić jasność każdej wymagającej tego sceny.

Zobacz więcej

Na dużym ekranie wszystko staje się bardziej realne. Poczujesz, jakbyś strzelał gola, odczujesz każdy wybuch i znajdziesz się w samym środku akcji. Bądź bliżej emocji niż kiedykolwiek dotąd.

Wszystko działa dzięki niezwykłemu pro
Więcej
Zwiń
Telewizor LG OLED 55C9 AI ThinQ Dolby Vision Technicolor Model 2019 – Procesor II generacji α9 ze sztuczną inteligencją Rozdzielczość 4K UHD Typ ekranu OLED 55" Sztuczna inteligencja II genercji AI ThinQ α9 Technologia obrazu Dolby Vision Technologia dźwięku Dolby Atmos Wejście słuchawkowe HDR USB 3 HDMI 4 Klasa energetyczna A Procesor II generacji α9 ze sztuczną inteligencją Procesor drugiej generacji α9 z algorytmem AI pogłębionego uczenia się jest jeszcze szybszy i jeszcze lepiej przetwarza grafikę. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie zapewniające niezwykle szczegółowy obraz i doskonały dźwięk, które przenoszą widza do innego, cudownego świata. Poznaj świat telewizji LG ze sztuczną inteligencją Dzięki technologii AI ThinQ wiele czynności można wykonać tylko za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.
Więcej
Zwiń
Oszałamiający obraz, przestrzenny dźwięk

Dolby Vision i Dolby Atmos | HDR10+

  • Dźwięk Bowers & Wilkins
  • 4-stronny system Ambilight
  • Procesor P5 Perfect Picture
  • Android TV / sterowanie głosowe SI


Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwięku

Obsługa najlepszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały perfekcyjnie i niezwykle realistycznie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

4-stronny system Ambilight: uwolnij akcję

Dzięki 4-stronnemu systemowi Ambilight firmy Philips akcja będzie jeszcze bliżej Ciebie.
Więcej
Zwiń
Prosta obsługa pilota,szybka reakcja,niezawodność.

Opinie - Tv Tv4