Ts - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Ts na Taniomanii już od 34,99 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze zaawansowanej łączności
To małe, eleganckie, łatwe i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia bardzo proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie atrakcyjnych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a ponadto zapewnia zaawansowaną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.

Inteligentna łączność

Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo za pomocą urządzeń inteligentnych (z systemem iOS lub Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technologii Bluetooth*.

Wolność dzięki chmurze
Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.
Więcej
Zwiń
Melitta® Barista TS Smart®

Najlepsza kawa? Przyrządzona za pomocą smartfona!
Melitta® Barista TS Smart® może naprawdę wiele. Na przykład, może przygotować 21 różnych kawowych specjałów. Z odpowiednimi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Ale to zdecydowanie nie wszystko. Dzięki aplikacji Melitta® Connect możesz sterować przygotowaniem kawy i zarządzać wieloma innymi funkcjami za pomocą smartfona.

Docenione ciche działanie!
Przerwa w interesującej rozmowie w kuchni, tylko dlatego, że robisz cappuccino? Sąsiedzi się irytują, gdy mielisz kawę na espresso o 6 rano? Dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy nie ma już takiego ryzyka, ponieważ jest to jeden z pierwszych na świecie ekspresów automatycznych, który uzyskał certyfikat „Quiet Mark”, za przyjemnie ciche przygotowanie kawy.
Więcej
Zwiń
Drukarka atramentowa PIXMA TS705a z Wi-Fi

Wyśmienita jakość wydruków tekstu z 5 kolorami atramentu
Bardzo kompaktowa konstrukcja i wygodna obsługa z przodu
Obniżające koszty drukowanie dwustronne
Funkcja kopiowania przez smartfon
Bezpośredni nadruk CD/DVD/Blu-ray na odpowiednich nośnikach
2 podajniki papieru (A4/A4)
Drukuj ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Canon, Apple AirPrint lub Google Cloud Print
2-wierszowy wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem poziomu atramentu
Opcjonalne atramenty XL/XXL do ekonomicznego drukowania

Kompaktowa i podłączona drukarka do domu lub biura
Duża funkcjonalność, niewielkie rozmiary: najbardziej kompaktowa drukarka firmy Canon z 5 oddzielnymi atramentami, pojemnością papieru do 350 arkuszy i bezproblemową łącznością zapewnia profesjonalnie wyglądające dokumenty i wysokiej jakości zdjęcia — a wszystko to w przystępnej cenie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ts