Trawisto - najlepsze oferty

Trawisto już od 1,94 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 247 produktów - zobacz najlepsze oferty
RODZAJ REJESTRACJI: Suplement diety

PRODUCENT: AFLOFARM

ADRES PRODUCENTA: Partyzancka 133, 95-200 Pabianice

ILOŚĆ: 40 tabletek

OPIS PODSTAWOWY:

Travisto – to suplement diety, którego składniki korzystnie wpływają na trawienie i pracę układu pokarmowego. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

ZASTOSOWANIE:

Suplementacja diety w aktywne składniki preparatu. Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. Ekstrakt z owoców kopru wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów.
Więcej
Zwiń
TRAVISTO suplement diety, którego składniki korzystnie wpływają na trawienie i pracę układu pokarmowego. Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. Ekstrakt z owoców kopru wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów. Wyciąg z ostryżu długiego pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów.
Więcej
Zwiń
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95 - 200 Pabianice

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Mogą wystąpić następujące objawy niepożądane:

Częstość nieznana (nie może być określona na podstawie dostępnych danych):
  • kurczowe bóle żołądkowo-jelitowe, melanoza okrężnicy (łagodne zaburzenia pigmentacji ściany okrężnicy rozpoznawane podczas kolonoskopii);
  • reakcje nadwrażliwości;
  • zaburzenie równowagi elektrolitowej;
  • białkomocz, krwiomocz;
  • żółte lub czerwono-brązowe (zależne od pH) zabarwienie moczu przez metabolity aloesu.

Lek łagodzi dolegliwości związane z problemami trawiennymi wywołanymi spożyciem nadmiernej ilości tłuszczów.

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż 25˚C.
Więcej
Zwiń

Opinie - Trawisto