Transformers Dla Dzieci - najlepsze oferty

Transformers Dla Dzieci na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 452 produkty - zobacz najlepsze oferty
Hasbro TRA Power Heros Bumblebee and Buzzstrike to rewelacyjna figurka bajkowa, która zabierze chłopców na wielką przygodę. Świat potężnych robotów z niezwykłymi umiejętnościami czeka na wszystkich fanów Transformers. Zamaskowane postacie są zawsze gotowe do starcia bojowej sceny przeciwko złu.Power Heros Bumblebee to potężny i niezwyciężony robot. Figurka z funkcją głosu zachwyci wszystkich chłopców. Robot wymawia wojownicze zwroty kiedy naciśniemy na jego głowę. Do torsu super herosa można przyczepić Mini-Con Buzzstrike. Zamaskowanego robota można przekształcić w niezwykłe sportowe auto. Mini figurka ekspresowo przemieni się w niezawodną broń. Chłopcy uwielbiają wcielać się w postacie super bohaterów i odtwarzać sceny walk.
Więcej
Zwiń
Figurka Dickie Transformers Bojowy Bumbleblee. Kreatywna zabawka dla dzieci! Świetnie wykonana figurka wzorowana na modelu z filmu andquot;Transformersandquot; Samochód transformuje się w figurkę robota! Wykonana z materiałów wysokiej jakości Samochody i roboty to idealne połączenie dla większości dzieci! A jeśli są to też bohaterowie ich ulubionych filmów animowanych, to udana zabawa jest gwarantowana! Poznaj transformującą się figurkę wzorowaną na robocie z filmu andquot;Transformersandquot;! Zdjęcie przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu. Niesamowita zabawa! Jego umiejętności jako szpiega i zwiadowcy sprawiają, że Bojowy Bumblebee jest szczególnie popularny wśród fanów Transformers. Figurka Dickie Transformers przedstawia wszystkie zalety czarującego małego wyścigowca. Wystarczy, że naciśniesz jeden guzik, by żółty sportowy samochód zamienił się w znanego robota z filmu.
Więcej
Zwiń
Ekskluzywna i limitowana kolekcja Transformers Studio Series to celebracja 10 lat filmów TRANSFORMERS i jakości, jaką oferuję Hasbro. Każda figurka zapakowana została w pudełko najwyższej jakości, które po otworzeniu przerobisz na tło dla twojegoulubionego bota. Wszystkie figurki z serii Studio Series transformują się i przygotowane zostały z niezwykłą dbałością o detale, a skala między nimi zgodna jest z ich filmowymi odpowiednikami. W asortymencie 11 botów!...
Więcej
Zwiń