Transformer zabawki - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Transformer zabawki w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 438 produktów - zobacz najlepsze oferty
Hasbro TRA Power Heros Bumblebee and Buzzstrike to rewelacyjna figurka bajkowa, która zabierze chłopców na wielką przygodę. Świat potężnych robotów z niezwykłymi umiejętnościami czeka na wszystkich fanów Transformers. Zamaskowane postacie są zawsze gotowe do starcia bojowej sceny przeciwko złu.Power Heros Bumblebee to potężny i niezwyciężony robot. Figurka z funkcją głosu zachwyci wszystkich chłopców. Robot wymawia wojownicze zwroty kiedy naciśniemy na jego głowę. Do torsu super herosa można przyczepić Mini-Con Buzzstrike. Zamaskowanego robota można przekształcić w niezwykłe sportowe auto. Mini figurka ekspresowo przemieni się w niezawodną broń. Chłopcy uwielbiają wcielać się w postacie super bohaterów i odtwarzać sceny walk.
Więcej
Zwiń
Figurka Dickie Transformers Bojowy Bumbleblee. Kreatywna zabawka dla dzieci! Świetnie wykonana figurka wzorowana na modelu z filmu andquot;Transformersandquot; Samochód transformuje się w figurkę robota! Wykonana z materiałów wysokiej jakości Samochody i roboty to idealne połączenie dla większości dzieci! A jeśli są to też bohaterowie ich ulubionych filmów animowanych, to udana zabawa jest gwarantowana! Poznaj transformującą się figurkę wzorowaną na robocie z filmu andquot;Transformersandquot;! Zdjęcie przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu. Niesamowita zabawa! Jego umiejętności jako szpiega i zwiadowcy sprawiają, że Bojowy Bumblebee jest szczególnie popularny wśród fanów Transformers. Figurka Dickie Transformers przedstawia wszystkie zalety czarującego małego wyścigowca. Wystarczy, że naciśniesz jeden guzik, by żółty sportowy samochód zamienił się w znanego robota z filmu.
Więcej
Zwiń
Przedstawiamy Państwu super odlotową zabawkę dla każdego miłośnika podniebnych lotów- podświetlany samolot robot. Zabawka podczas jazdy, z super szybkiego samolotu,w mgnieniu oka zmienia się w robota wojownika. I tak na przemian. Oprócz tego,samolot obraca się wokół własnej osi,a jak napotka na swojej drodze przeszkodę,to się od niej odbija i jedzie dalej.Dużą zaletą tej zabawki jest również wmontowane światło 3D,które mocno podświetla samolot i do tego wydaje sygnały dźwiękowe. Jest to zabawka wielofunkcyjna,ponieważ można się nią bawić na dwa sposoby. Albo postacią super bohatera-robota,stojącego na straży dobra i prawilności ,albo fajnym,szybkim samolotem.Dodatkowo istnieje możliwość nałożenia podstawki na koło napędowe,wówczas samolot przemienia się, gra i świeci,ale robi to w miejscu. Dzięki tej zabawce dzieciaki będą miały okazję nauczyć się samodzielności,nabiorą pewności siebie,koncentracji i wzbogacą swój rozwój psychomotoryczny.
Więcej
Zwiń