Toshiba Microsdhc 16Gb Class 4 - najlepsze oferty

Toshiba Microsdhc 16Gb Class 4 w kategorii Karty pamięci.Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj sprzęt najwyższej jakości nie przepłacając.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karta pamięci microSDHC Toshiba oferuje bardzo dużą pojemność – 16 GB, dzięki czemu stanie się ona świetnym nośnikiem do przechowywania najważniejszych zdjęć, wideo, a nawet innych plików. Maksymalna prędkość odczytu wynosi do 15 MB/s, natomiast prędkość zapisu do 5 MB/s. Karta posiada klasę prędkości 4 oraz objęta jest 5-letnią gwarancją producenta. To niezawodny model, który dzięki relatywnie dużej pojemności i stosunkowo niewielkim wymiarom można zastosować w smartfonach, aparatach fotograficznych i innych urządzeniach mobilnych. Umożliwia to również dołączony do karty adapter SD.
Więcej
Zwiń
Utrwal cenne chwile za pomocą smartfonu lub aparatu cyfrowego. Dzięki pojemności 16 GB, możesz zachować wszystkie zdjęcia i filmy w rozdzielczości Full-HD – nie musisz rezygnować z ciekawych ujęć. Karty EXCERIA™ microSD™ M302 to znakomite rozwiązanie dla entuzjastów fotografii – zapewniają najwyższą szybkość i pojemność, które są niezbędne do zapisywania cennych chwil w rozdzielczości Full-HD. Karta Toshiba M302 microSD™ spełnia wszystkie wymagania najnowszej specyfikacji SD Association. Za pomocą adaptera można ją włożyć do gniazd SD i SDHC.
Więcej
Zwiń