Tom Tomek - najlepsze oferty

Tom Tomek na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 464 produkty - zobacz najlepsze oferty
*Tomek i przyjaciele Niebezpieczny most FCDB59*p. Czas na wspaniałą przygodę z Tomkiem na *niebezpiecznym moście!* Ten fantastyczny zestaw ma niezwykłą funkcję, dzięki której Tomek i jego mali miłośnicy mogą przeżyć ekscytującą przygodę! *Puść Tomka po torze, ale uważaj na uszkodzony most!* Gdy lokomotywka wjeżdża na niego, Tomek wykonuje niezwykły trick i balansuje na jednej szynie! Dzieci będą uwielbiały patrzeć na tę odważną ewolucję i będą chciały powtarzać zabawę bez końca. W zestawie lokomotywka i pełny układ torów wraz z niebezpiecznym mostem. Wymaga dwóch baterii typu AA.*Wymiary opakowania:* 35,5 x 27 x 8 cm*Wiek:* 3+
Więcej
Zwiń
FISHER PRICE TOMEK I PRZYJACIELE ZESTAW STARTOWY

Zestaw startowy z serii Tomek i Przyjaciele z pewnością przypadnie do gustu małym motorniczym. Rozpocznij wspaniałą przygodę z Tomek już teraz! Zestaw Możesz rozbudowywać dołączając inne zestawy z tej serii, aby zabawa była jeszcze ciekawsza. Nie ma na co czekać, ruszaj przed siebie po torze z Tomkiem z serii motorized i jego wagonikiem. Wagonik jest zamknięty, nie można do niego wrzucać żadnych elementów.

W zestawie:

- 2 x tory proste

- 8x tory owalne

- lokomotywka Tomek z napędem i wagonikiem

- znak kolejowy
Więcej
Zwiń
Zestaw Super Mega Stacja + 4 Pojazdy FGR22. Teraz dzieci mogą wyruszyć w fascynującą przygodę z Tomkiem i jego przyjaciółmi, kreując świat swojej zabawy na nieskończenie wiele sposobów. Z Superstacją mogą bawić się wszystkimi ulubionymi lokomotywami – z linii Tomek i Przyjaciele Adventures, TrackMaster, MINIS i Wooden Railway! Ten wielosystemowy zestaw torów z 3 poziomami zabawy zawiera następujące pojazdy: Tomka (Tomek i Przyjaciele TrackMaster), Piotrusia (Tomek i Przyjaciele Adventures), Kubę (Tomek i Przyjaciele MINIS) oraz plastikowego Harolda. Zestaw jest nie tylko dostosowany do większości pociągów z linii Tomek i Przyjaciele, lecz także można go przebudowywać, tworząc wiele konfiguracji, dzięki czemu pasuje do różnych pomieszczeń w domu.
Więcej
Zwiń
moja Córeczka uwielbia bajkę "Tomek i przyjaciele" i jest przeszczęśliwa, że ma zabawki z tej bajki :) tak, jak pisałam przy opinni dot. innej ciuchci - należy uważać, by koła włączonej lokomotywy - nie wplątały się we włosy...