Terma - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Terma w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gazowy podgrzewacz wody TERMET Termaq Eco GH-19-02 z otwarta komorą spalania!!! Urządzenie dostosowane do gazu 2E-G20 (ziemny GZ-50) !!!Cechy:
  • zapłon elektroniczny z baterii
  • czujnik ciągu kominowego
  • równomierna i bardzo cicha praca
  • zabezpieczenie przeciw wypływowi gazu
  • najnowszej generacji zintegrowany zespół wodno-gazowy
  • bardzo krótki czas oczekiwania na uruchomienie się podgrzewacza
  • innowacyjny palnik chłodzony wodą pozwalający na znaczne obniżenie emisji tlenku węgla i azotu
  • miedziany wymiennik ciepła wykonany według nowoczesnej technologii zapewniający wysoką sprawność
  • moc podgrzewacza regulowana proporcjonalnie do ilości przepływającej wody, co pozwala na uzyskanie stałej temperatury wody
Dane techniczne:
Typ zapłonu elektroniczny z baterii
Nominalna moc cieplna
Więcej
Zwiń
Wymiennik z wężownicą spiralną do współpracy z kotłem centralnego ogrzewania Kospel SW-140 TERMO MAX o pojemności 140L Jedną z najczęściej spotykanych metod podgrzewania wody jest zastosowanie wymienników i zasobników c.w.u. Są one przeznaczone do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody przy współpracy z kotłami centralnego ogrzewania. Wbudowana wężownica lub płaszcz wodny przekazuje ciepło dostarczone z kotła do wody użytkowej. Stosowanie tych urządzeń ma szczególne uzasadnienie w rozległych instalacjach, gdzie należy zastosować cyrkulację. Budowa wymiennika ciepłej wody użytkowej Głównym elementem wymiennika jest zbiornik stalowy, pokryty emalią ceramiczną. Firma Kospel podczas produkcji wymienników stosuje technologię emaliowania proszkowego. Największą zaletą tej technologii jest równomiernie pokrycie całej powierzchni zbiornika. Precyzyjnie dobrana warstwa emalii doskonale zabezpiecza blachę zbiornika przed korozją.
Więcej
Zwiń
Wymiennik c.w.u Model SW 200 TERMO MAXPojemność (l) - 200Zastosowanie

Stojące wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną SW Termo Max oferowane są o pojemnościach 100, 120, 140, 200, 250, 300 i 400 litrów. Doskonale sprawdzają się przy współpracy z kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi i z kotłami na paliwa stałe do podgrzewania i przechowywania podgrzanej ciepłej wody użytkowej.
Wymienniki o pojemnościach 140, 200, 250, 300 i 400 litrow występują również w wersji SWZ Termo Max - z wężownicą spiralną i dodatkowymi króćcami do podłączenia np. zewnętrznego wymiennika ciepła.

Najważniejsze zalety

Najnowocześniejsza technologia emaliowania
Firma KOSPEL uruchomiła pierwszy w Polsce w pełni zautomatyzowany system proszkowego emaliowania zbiorników.
Więcej
Zwiń
Chyba jak narazie to porazka. Nie zapala a jak zapali to po 1 minucie gasnie i nie podgrzewa wody. Czekam na servisanta Termetu. Zobaczymy co jest w stanie z tym zrobic....

Opinie - Terma