Temperówka - najlepsze oferty

Temperówka na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1030 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej jakości kredki z glinki kaolinowej w drewnianej oprawie. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce, w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek, co gwarantuje bezpieczeństwo kredek Bambino.

Szczegóły produktu:
Przekrój kredki - 10 mm
Długość kredki - 15 cm
Średnica pręcika - 5,3 mm
Do zestawu dołączona temperówka.
Więcej
Zwiń
KREDKI W OPRAWIE DREWNIANEJ 24 KOLORY + TEMPERÓWKA Kredki Bambino w drewnianej oprawie z temperówką w metalowym pudełku to wysokiej jakości grube kredki z glinki kaolinowej. Charakteryzują się wyjątkowo intensywnymi i nasyconymi kolorami. Doskonale kryją, idealnie nadają się do rysowania, wypełniania dużych powierzchni i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Kredki są grube, odpowiednio wyważone, przez co idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Dodatkowym atutem kredek jest to, że zapakowane są w metalowe pudełko, idealne do przechowywania i przewożenia. Ilość sztuk: 26 Długość kredki ok.: 15 cm Średnica rysika ok.: 5 mm Wymiary opakowania ok.: 32 x 20 x 2 cm Wiek: 3 lata + Temperówka w zestawie Wyprodukowano w Polsce. UWAGA! Opakowanie kredek występuje w różnych wersjach graficznych, wysyłamy losowo. Temperówka występuje w kilku kolorach.
Więcej
Zwiń