Telewizor Android - najlepsze oferty

Telewizor Android już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 397 produktów - zobacz najlepsze oferty
65" TCL 4K Mini LED z QLED, Android TV oraz dźwiękiem od ONKYO

Nowy telewizor TCL Mini LED: uderzające kontrasty, urzekające kolory

Wszystkie szczegóły maja znaczenie. Seria TCL C 82 to jedyny na świecie telewizor QLED z systemem Android, wyposażony w oryginalną technologie TCL Mini LED. Seria TCL C82 łączy podświetlenie Direct Mini LED, Quantum Dot, 4K HDR Premium, 100 Hz Motion Clarity Pro dla najlepszej wydajności. Seria TCL C82 oferuje również najbardziej zaawansowany system Smart TV w historii: Android TV z wbudowanym Asystentem Google. Łatwy dostęp do ulubionych treści dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosowemu bez użycia rąk: możesz rozmawiać bezpośrednio z telewizorem. Ciesz się niesamowicie wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos podczas oglądania filmów, muzyki i gier dzięki zintegrowanemu systemowi dźwiękowemu ONKYO 2.1. Technologia Mini LED na świecie: najlepsza jakość obrazu bez kompromisów w zakresie wzornictwa.
Więcej
Zwiń
Telewizor o przekątnej 65 cali w połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD jest idealny do salonów, w których oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Niesamowita rozdzielczość 4K zapewnia doskonałe wrażenia wizualne. Technologia Android TV otwiera nieskończone możliwości dzięki wielu aplikacjom. Technologia QLED gwarantuje maksymalną jakość kolorów aż do krawędzi powierzchni telewizora, dzięki czemu obraz jest w pełni realny. Technologia Smart TV zapewnia szeroki zakres aplikacji multimedialnych.
Więcej
Zwiń
Ponadczasowe wzornictwo i doskonała stylistyka sprawiają, że nowy telewizor firmy Sharp będzie harmonijnym dodatkiem do Twojego domu. Wykonany z eleganckiego stopu aluminium, bezramkowy ekran zdaje się unosić nad powierzchnią, na której stoi. W firmie Sharp uważamy, że telewizor musi nie tylko wyświetlać obraz najwyższej jakości, ale także być stylowy i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jednym słowem - seria EQ firmy Sharp.
Więcej
Zwiń
Super jakość cena jest oki jak komuś nie zalezy na nazwie telewizora to ten spełnia wszystkie wymogi.

Opinie - Telewizor Android