Techno - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Techno na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Solidny zlewozmywak stalowy stworzony został z wysokiej jakość stali nierdzewnej. Z natury ma ona właściwości antyseptyczne, co w połączeniu z opływowym designem, ułatwi sprzątanie i utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Doskonale prezentuje się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym np. kuchniach minimalistycznych, industrialnych czy skandynawskich. Praktyczny, 1-komorowy zlewozmywak z ociekaczem to doskonałe rozwiązanie w małych kuchniach i kawalerkach z aneksem. Pełni jednocześnie funkcję suszarki, profilowana powierzchnia sprawnie odprowadza wodę spływającą z naczyń lub umytej żywności.
Więcej
Zwiń
Zegar ścienny do pomieszczeń o dużej wilgotności WS3005

Mocowanie za pomocą przyssawki
Temperatura
Data
Dzień tygodnia

Mały, cyfrowy zegar ścienny do suchych i wilgotnych pomieszczeń. Idealnie nadaje się do łazienek. Możliwość zamocowania za pomocą przyssawki.

Uwaga! Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt.

Wyposażenie: Możliwość ustawienia ręcznego · Odporny na wilgoć · Temperatura pokojowa · Data · Dzień tygodnia · Bałwan z tyłu do mocowania na gładkich powierzchniach · Pętelka do wieszania · Możliwość ustawienia na stole

Dane techniczne: Dalsze dane techniczne: Aluminium
Dokładność ±1°C/ 1°F
Stopień ochrony IP24 · Długość produktu: 14.7 cm · Funkcje zegara: 24 godzinny, Temperatura wewnątrz, Data, Dzień tygodnia · Funkcje zegarka: bryzgoszczelny · Głębokość produktu: 7.
Więcej
Zwiń
Maska antysmogowa zaprojektowana do ogólnego użytkowania w dużych miastach.
Wyposażona została w dwa zawory Techno™, które pozwalają na szybki przepływ powietrza podczas oddychania. Maski antysmogowe Respro posiadają certyfikat CE oraz deklarację zgodności.
Więcej
Zwiń

Opinie - Techno