Tchibo - najlepsze oferty

Pyszna kawa, intensywna ale delikatna #rekomendujto
Tchibo na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Tchibo z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 186 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkryjcie niepowtarzalne espresso dla wielbicieli kaw. Jeśli macie ochotę na intensywniejsze espresso, powinniście zdecydować się na kawę Espresso kräftig. Dzięki ulepszonej recepturze spożycie tej kawy staje się rozkoszą dla wszystkich zmysłów. Wykonana według południowowłoskich wzorów dla mocnego smaku, z ziaren kawy Arabica i Robusta, z gwarantowanymi 70% kawy Arabica. Każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość drobno zmielonej kawy, idealnej na jedną filiżankę smacznej kawy. Wystarczy umieścić kapsułkę w Cafissimo, nacisnąć wybrany przycisk i gotowe. Dzięki zastosowaniu szczelnie zamkniętych kapsułek można rozkoszować się najwyższą jakością kawy, filiżanka po filiżance. Podczas gdy w innych systemach zawarte w kawie ponad 1000 aromatowych komponentów szybko się ulatnia, kapsułki Tchibo Cafissimo szczelnie zatrzymują cudowny aromat i uwalniają go dopiero podczas zaparzania kawy.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja
Kod producenta 304688
Opis marketingowy Ekspres Cafissimo Latte wyposażony w jedyny w swoim rodzaju, 3 stopniowy system różnicowania ciśnienia parzenia, stwarzający optymalne warunki do uzyskania doskonałej jakości ulubionej kawy. Indywidualne dopasowanie ciśnienia parzenia pozwala na idealne rozwinięcie się prawdziwego charakteru i smaku danego rodzaju kawy. Za każdym z trzech przycisków rodzaju kawy kryje się inne ciśnienie. Kolory przycisków rodzaju kawy na ekspresie pasują do kolorów poszczególnych kapsułek. Dzięki temu już po kolorze kapsułki można rozpoznać, który przycisk należy nacisnąć. Ulubione napoje za dotknięciem jednego przycisku - prosta i czytelna obsługa. Regulowany dozownik kawy, oraz ruchoma taca ociekowa zapewniają optymalne przygotowanie napojów. Automatyczny wyrzut kapsułki umożliwia wygodne usuwanie kapsułki po zaparzeniu kawy. Zintegrowany układ mleka pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie specjałów kawowych z dodatkiem mleka.
Więcej
Zwiń
Kawa o poranku to dla wielu z nas jeden z najważniejszych rytuałów, by móc dobrze zacząć dzień. Specjaliści z Tchibo doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego też prezentują doskonały ekspres kapsułkowy - Tchibo Cafissimo Compact CAFISSIMOCOMPACT 590W, dla osiągnięcia możliwie najlepszej kawy w krótkim czasie i bez zbędnego wysiłku.

Czym jest ekspres wysokociśnieniowy

Ekspresy ciśnieniowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na znakomity smak kawy, jaki jest uzyskiwany przy ich użyciu. Jednak najczęściej są one dość sporych rozmiarów oraz wymagają bardziej absorbującej obsługi. Często trzeba w nich - napełnić kolbę kawą mieloną, odpowiednio ją ubić w samej kolbie, umieścić w ekspresie i dopiero wtedy możemy otrzymać kawę. Ekspresy na kapsułki są rewelacyjną alternatywą dla znanych do tej pory ekspresów ciśnieniowych. Są one niewielkie, a ich obsługa nie nastręcza żadnych trudności.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tchibo

Pyszna kawa, intensywna ale delikatna #rekomendujto