Tanie Pielęgnacja zębów - najlepsze oferty

Bardzo dobre szczoteczki do zębów szkoda ,że rzadko można kupić w aptekach
Produkty do pielęgnacji zębów i jamy ustnej od znanych producentów. Zdrowy i piękny uśmiech, białe żeby bez konieczności wizyty u stomatologa. Ciesz się pełnią życia, uśmiech to podstawa! Tanie Pielęgnacja zębów - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5170 produktów - zobacz najlepsze oferty
CURAPROX CS 5460 Ultra Soft TRÓJPAK - zestaw 3 szczoteczek.

Ultra miękka szczoteczka

Włosie CUREN

3 sztuki w blistrze papierowo-plasikowym

Poszczególne kolory mogą być czasowo niedostępne, dlatego bardzo prosimy o potwierdzenie dostępności oczekiwanej kolorystyki przed zakupem. W przypadku braku wybranej, a nie potwierdzonej wersji kolorystycznej zostanie dobrany losowo dostępny kolor.

Szczoteczka CURAPROX CS 5460 Ultra Soft jest przeznaczona dla osób, które cenią delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł.

Główna szczoteczki posiada 5460 ultracienkich, gęsto zbitych włosków CUREN o średnicy 0,1 mm. Nie nasiąkają one wodą, dzięki czemu włókno cały czas jest miękkie i delikatne. Elastyczna szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań i jest idealna do szczotkowania jamy ustnej pod każdym kątem.
Więcej
Zwiń
Długo czekaliśmy, aż pojawi się na rynku tak prosty w użyciu produkt sprawdzający dokładność mycia zębów przez dzieci. Dropingo to nowość, ale zapewniamy, że szybko stanie się obowiązkowym dodatkiem do higieny jamy ustnej nie tylko dzieci;)

Jak działa płyn do sprawdzania czystości zębów?Dropingo to płyn barwiący osad na zębach. Rozprowadzony po zębach płyn przed ich umyciem wskazuje miejsca wymagające wyszczotkowania, delikatnie zabarwiając je na niebieski kolor. Jeśli mycie zębów nie będzie dokładne – miejsca wymagające poprawy będą nadal niebieskie.

Dropingo jest dobrym motywatorem dla dzieci, które potrzebują dodatkowej zachęty i motywacji do dokładnego mycia zębów. Jest obowiązkowy wszędzie tam, gdzie gadżety do mycia zębów dla dzieci uprzyjemniające im czas spędzony w łazience nie wystarczają.
Więcej
Zwiń
PASTA PRZECIWPRÓCHNICOWA COLGATE DURAPHAT 5000 51 g

Pasta do zębów Colgate Duraphat 5000 stosowana jest w profilaktyce przeciwpróchnicowej u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych pacjentów, szczególnie pacjentów z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą o dużej intensywności (korony zębów lub korzeni) oraz przy upośledzonym
wydzielaniu śliny.
Główny mechanizm działania fluoru w zapobieganiu próchnicy jest miejscowy. Colgate Duraphat 5000 działa w następujących mechanizmach:
  • zahamowanie demineralizacji (zmniejszenie rozpuszczalności szkliwa w kwaśnym środowisku),
  • aktywacja remineralizacji szkliwa podczas próchnicy,
  • bakteriostatyczne działanie na drobnoustroje wywołujące zmiany próchnicze. Ten efekt powoduje zahamowanie proliferacji drobnoustrojów i wytwarzania kwaśnego odczynu powodującego
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Pielęgnacja zębów

Bardzo dobre szczoteczki do zębów szkoda ,że rzadko można kupić w aptekach