Tanie Pielęgnacja zębów - najlepsze oferty

Używam od jakiegoś czasu. Idealne zwłaszcza w przypadku delikatnych zębów, z problemami szkliwa i dziąseł.
Produkty do pielęgnacji zębów i jamy ustnej od znanych producentów. Zdrowy i piękny uśmiech, białe żeby bez konieczności wizyty u stomatologa. Ciesz się pełnią życia, uśmiech to podstawa! Tanie Pielęgnacja zębów - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5220 produktów - zobacz najlepsze oferty
ECODENTA Ekologiczna czarna pasta do zębów WYBIELAJĄCA

Chroni przed kamieniem nazębnym, działa bakteriobójczo, wybiela i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.

Pojemność: 100ml

Czarna, ekologiczna pasta do zębów z węglem drzewnym i TEAVIGO (ekstraktem z zielonej herbaty bezkofeinowej) w 97% składa się naturalnych i certyfikowanych przez ECOCERT składników. Jest to doskonała propozycja dla ludzi szukających innowacyjnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, także w sferze codziennej pielęgnacji. Kluczowy składnik pasty – czarny węgiel drzewny - wykazuje działanie wybielające. Innowacyjny składnik TEAVIGO, czyli ekstrakt z zielonej herbaty bezkofeinowej chroni zęby przed kamieniem nazębnym, wykazuje delikatne działanie bakteriobójcze i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości i czystości.
Więcej
Zwiń
CURAPROX CS 5460 Ultra Soft TRÓJPAK - zestaw 3 szczoteczek.Ultra miękka szczoteczkaWłosie CUREN3 sztuki w blistrze papierowo-plasikowym
Szczoteczka CURAPROX CS 5460 Ultra Soft jest przeznaczona dla osób, które cenią delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł.

Główna szczoteczki posiada 5460 ultracienkich, gęsto zbitych włosków CUREN o średnicy 0,1 mm. Nie nasiąkają one wodą, dzięki czemu włókno cały czas jest miękkie i delikatne. Elastyczna szyjka szczoteczki dostosowuje się do indywidualnych wymagań i jest idealna do szczotkowania jamy ustnej pod każdym kątem. Doskonale usuwa płytkę nazębną , dociera do każdego miejsca wokół zęba nie uszkadzając przy tym szyjki zębowej.

Największy wróg płytki nazębnej: delikatne włosie CUREN
Dlaczego szczoteczki do zębów CS wyglądają jak wyglądają i dlaczego są one tak miękkie, delikatne i efektywne?
Najważniejszą częścią szczoteczki do zębów jest włosie.
Więcej
Zwiń
ORTHOVERAL specjalistyczny żel do mycia zębów

Wskazania

ORTHOVERAL specjalistyczny żel do mycia zębów dedykowany jest osobom, które korzystają ze stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych. Nadaje się także dla osób z drutem retencyjnym po leczeniu ortodontycznym. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 7. roku życia.

Właściwości

Osoby, które noszą aparaty ortodontyczne bardzo często mają problemy z dokładną higieną jamy ustnej. W takiej sytuacji dużym ułatwieniem będzie Ortodontyczny żel do mycia zębów Orthoveral. Dzięki żelowej konsystencji preparat bez problemu dociera do okolic zamków ortodontycznych oraz do przestrzeni międzyzębowych i ułatwia ich oczyszczanie. Fluor obecny w żelu w wysokiej dawce - 1450 ppm czynnie uczestniczy w procesie remineralizacji szkliwa oraz chroni osłabione aparatem ortodontycznym zęby przed próchnicą.
Więcej
Zwiń
Używam od jakiegoś czasu. Idealne zwłaszcza w przypadku delikatnych zębów, z problemami szkliwa i dziąseł.