Tanie Meble do Jadalni - najlepsze oferty

Dostalem meble ale brak wkretow raczek kolkow kluczyka
Meble do Jadalni w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Meble do Jadalni oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Długość zestawu: 260 cm, grubość blatu: 28 mm, fronty wykonane z MDF, kolory: front:orzech, korpus - orzech, blat - orzech Cena produktu obejmuje: SZAFKI DOLNE: zafka stojąca 2-drzwiowa (z blatem) szafka stojąca 2-drzwiowa (z blatem) szafka stojąca 2-drzwiowa z otwartą górą (pod zlewozmywak. Pasujący zlewozmywak to zlewozmywak nakładany) szafka stojąca z szufladami SZAFKI GÓRNE: szafka wisząca 2-drzwiowa szafka wisząca 2-drzwiowa szafka wisząca 2-drzwiowa szafka wisząca 1-drzwiowa (otwierana/zamykana w kierunku prawo-lewo)
Więcej
Zwiń
Nowy zestaw

Kuchnia biała matowa nowoczesna

Zestaw szerokość 240cm / 2,4m

Model-296

Nowoczesna kuchnia, matowa w kolorze białym. Zestaw mebli wykonany z myślą o kliencie i jego komforcie. Kuchnia została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowszych mechanizmów. W zestawie zabudowa do zmywarki.

Dane techniczne:

Blat: nie

Zabudowa do zmywarki: tak

Dowolny układ modułów: tak

Fronty: laminat

Kolor korpusu: biały

Kolor frontów: biały

Zestaw:

1. Szafka wisząca 40cm

2. Szafka dolna 40cm

3. Szafka nad okap 60cm

4.Szafka wisząca 80cm

5. Szafka pod zlewozmywak 80cm

6. Szafka wisząca 60cm

7. Szafka do zmywarki 60cm
Więcej
Zwiń
Zestaw mebli kuchennych Viena 200S składa się z aż 6 elementów tworzących idealny komplet do średniej wielkości kuchni . Na pakiet składają się po 3 szafki wiszące i stojące. Cechy Zestaw mebli kuchennych Viena 200S firmy Lupus o szerokości 2 m z frontami z płyty MDF o grubości 16 mm pokrytymi folią w kolorze antracytu o połyskliwym wykończeniu
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Meble do Jadalni

Dostalem meble ale brak wkretow raczek kolkow kluczyka