Tanie Materace - najlepsze oferty

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Dopasowuje się do kształtu ciała, nie uciska i co najważniejsze jest bardzo wygodny.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29043 produkty - zobacz najlepsze oferty
KOMFORTOWY MATERAC PIANKOWY HILDING SALSA SALSA to materace Hilding, które ze względu na wykorzystanie w produkcji nowoczesnej pianki Flexifoam, zapewniają maksymalny komfort w czasie snu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Jego wierzchnia warstwa została zbudowana z pianki Visco, która idealnie dostosowuje się to kształtu i położenia ciała. Materac Hilding posiada również 7 stref twardości, co pozwala na znakomite rozłożenie punktów nacisku na materac. Dzięki inwestycji w materac SALSA, zyskasz możliwość odpowiedniej regeneracji organizmu i zyskujesz rozwiązanie, będące znakomitym sposobem na odciążenie kręgosłupa. SALSA wyposażony został w pokrowiec Tencel. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU HILDING SALSA? Pianka Flexifoam, z której zbudowany jest materac, to wysoce plastyczna pianka, która stała się znakiem rozpoznawczym producenta materacy Hilding.
Więcej
Zwiń
ORYGINALNY MATERAC SPRĘŻYNOWY HILDING FLAMENCO Hilding Flamenco to materac o konstrukcji sprężynowej, który został wytworzony z trzech trwałych i praktycznych warstw. Wykorzystano w nim sprężynę Multipocket z siedmioma strefami, piankę HR o wysokiej elastyczności oraz piankę lateksową. Jest to dwustronny materac, w którym każda strona charakteryzuje się inną trwałością. Dodatkowym jego atutem jest skuteczna ochrona przed rozwojem różnych szkodliwych alergenów. Duża trwałość sprawia, że materac ten posiada 15-letnią gwarancję producenta. Jest on dostępny z pokrowcem Velvet lub Tencel. Wykonano go z materiałów, które są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Co musisz wiedzieć o materacu sprężynowym Hilding Flamenco? Wypełnienie materaca Flamenco stanowią trzy warstwy. Sprężyna Multipocket decyduje o stabilności materaca oraz zwiększonej elastyczności punktowej, dzięki czemu idealnie dopasowuje się on do ułożenia ciała.
Więcej
Zwiń
WYTRZYMAŁY MATERAC SPRĘŻYNOWY HILDING FANDANGO Hilding Fandango to materac, który stworzony został specjalnie z myślą o osobach posiadających nieco większą wagę oraz wszystkich tych, którzy lubią spać na twardym podłożu. Produkt posiada 7-strefową warstwę ze sprężynami kieszeniowymi oraz warstwę pianki Felxifoam, kokosu i filcu. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji kieszeniowej, sprężyny skutecznie i stabilnie podpierają całe ciało. Za twardość materaca odpowiedzialne są z kolei znajdujące się z jednej strony warstwy kokosu i filcu. Również i one odpowiadają za jego sprężystość i elastyczność. Produkt wyposażony jest także w pokrowiec Medicott o właściwościach antyalergicznych, który można bez obaw prać w pralce. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU SPRĘŻYNOWYM HILDING FANDANGO? Solidna i komfortowa konstrukcja materaca Hilding Fandango obejmuje sprężyny kieszeniowe. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszeni i działa oddzielnie zapewniając optymalną elastyczność punktową materaca.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Dopasowuje się do kształtu ciała, nie uciska i co najważniejsze jest bardzo wygodny.