Tanie Materace - najlepsze oferty

Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Salsa jest typowym materacem termoelastycznym o statusie ortopedycznego. Bazą wkładu jest bardzo sprężysta i plastyczna pianka Flexifoam, w której zastosowano 7 stref twardości. Dzięki budowie 7-strefowej uzyskujemy idealne podparcie dla najważniejszych punktów ciała: głowa, ramię/barki, biodro, nogi. Zastosowanie w tym modelu pianki termoelastycznej Visco powoduje uwolnienie od bólu i ucisków, co poprawia krążenie krwi i komfort snu. Materac Salsa został poddany restrykcyjnym testom i badaniom medycznym, które potwierdzają jego jakość i właściwości. Prozdrowotne właściwości materaca dają mu status rehabilitacyjnego o cechach ortopedycznych. Materac posiada status wyrobu medycznego-przeciwodleżynowego, co szczególnie jest zalecane dla osób bardzo wymagających w kwestii wypoczynku na wysokim poziomie. DANE TECHNICZNE: Opis wkładu: Warstwa pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 14 cm i warstwa pianki termoelastycznej Visco o wysokości 4.
Więcej
Zwiń
Pasodoble to materac ze sprężyną kieszeniową. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na 7-strefowy wkład sprężynowy. W tym modelu symetrycznie poukładano je w 7 stref twardości. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Pasadoble jako jeden z nielicznych to model dwustronny, dzięki specjalnym uchwytom w pokrowcu, możemy go dowolnie obracać, co wydłuży żywotność materaca. Wkład sprężynowy został obłożony z jednej strony płytą kokosową lateksowaną,a z drugiej strony płyta z włókna liści agawy- SIZAL. Dodatkowo wkład obłożono obustronnie warstwą pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 3 cm. Lateksowane włókno kokosowe ( nie chłonie wilgoci i jest bardziej sprężyste ) i sizal ( naturalny i bardzo wytrzymały ) zapewniają właściwą mikroflorę materaca i zabezpieczają przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów, bakterii i pleśni) oraz polepszają wentylację całego materaca.
Więcej
Zwiń
Flamenco to materac sprężynowy typu Multipocket. Stworzono dwustronny materac ze sprężynami o 7 strefach twardości. Sprężyna Multipocket ma mniejszą średnicę . Jest jej po prostu więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda mała sprężynka pracuje osobno - mamy zatem także więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca. Dodatkowo po jednej stronie materaca zastosowano profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od tego którą stronę materaca wybierzesz, obie zapewnią dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Obie także za sprawą swojej struktury umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Dzięki temu pozostanie z Tobą na długie lata. Każda ze stron dostarcza jednak nieco inne doświadczenia. Leżąc na piance lateksowej odczujesz większą sprężystość i odbojność. Sam możesz dostosować materac do swoich potrzeb czy do potrzeb Twojego partnera.
Więcej
Zwiń
Prosty, solidnie zrobiony materac do spania. Kręgosłup mam dobrze podparty. To jest taki podstawowy materac medyczny w przyzwoitej cenie. Nie wilgotnieje, łatwo go utrzymać w czystości, mogę spać na nim osoby w każdym weku. Polecam

Opinie - Tanie Materace