Tanie Materace - najlepsze oferty

wygodny, dość twardy, tak jakby dość sprężysty to chyba przez lateks, który w nim jest. przyjemny w leżeniu, wygodny też w jak się na im siedzi.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29510 produktów - zobacz najlepsze oferty
Flamenco to model, w którym zastosowaliśmy sprężynę typu Multipocket. Ma mniejszą średnicę niż sprężyna kieszeniowa, dzięki czemu jest jej więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia na całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej twardości stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Po jednej stronie materaca zastosowaliśmy ponadto profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Obie zapewniają dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Ich struktura umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i ciepła, dzięki czemu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować materac do indywidualnych potrzeb.
Więcej
Zwiń
Bazą materaca SALSA jest niezwykle plastyczna pianka Flexifoam, dzięki której wkład osiąga optymalną sztywność, Jednocześnie dzięki odpowiedniemu profilowaniu gwarantuje 7 zróżnicowanych stref twardości. Takie rozwiązanie zapewnia znakomitą podstawę dla Twojego kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała. Idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Twoje ciało podczas snu regeneruje się intensywnie, a Ty wstajesz wypoczęty. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco stanowi uzupełnienie konstrukcji materaca i zapewnia odczuwalny komfort. Dodatkową miękkość i wrażenie otulenia gwarantują specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu. Materace z pianką Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz. Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.
Więcej
Zwiń
M&K Foam Koło Estrella Lux Limited Estrella Lux Limited to materac zbudowany z wkładu z wysokogatunkowych sprężyn kieszeniowych oraz lateksu, który odznacza się niezwykłą elastycznością oraz posiada właściwości antybakteryjne i bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Z drugiej strony materac obłożony został pianką poliuretanową. BUDOWA: wkład materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych, z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn, a tym samym poprawiając elastyczność materaca tego typu budowa pozwala przybrać kręgosłupowi naturalny kształt litery "S" i zapewnia tym samym bardzo wysoki komfort spania wkład materaca obłożony jest z jednej strony siatką tapicerską i warstwą lateksu o grubości 30mm, a z drugiej przekładką i pianką poliuretanową o grubości 30mm w materacu Estrella Lux Limited o wymiarach 200x140 znajduje się 638 sprężyn gęstość lateksu ok 65 kg/m3 gęstość pianki ok. 25 kg/m3 wysokość około 18 cm.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

wygodny, dość twardy, tak jakby dość sprężysty to chyba przez lateks, który w nim jest. przyjemny w leżeniu, wygodny też w jak się na im siedzi.