Tanie Materace - najlepsze oferty

Jak kładziesz się na materacu to jest dość twardawy, ale przyjemnie się zapada, jak leżysz to czujesz jak delikatnie się zapadasz. Naprawdę bardzo wygodny, o taki materac mi chodziło.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29532 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jednostronny materac na sprężynach typu Bonell - 111 szt./m², pikowany pianką poliuretanową. 90x200 cm
Rozmiar: Szerokość: 90 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 14 cm
Całkowita wysokość: 14 cm
Stopień twardości: Średni
Rodzaj materaca: Materac sprężynowy
Rodzaj sprężyn: BonellSprężyny Bonnell zapewniają twardy i relatywnie stabilny materac.
Liczba sprężyn/m²: 111
Materiał: Włóknina
Materiał poszycia: 100% poliester
Podszycie: 20mm pianka poliuretanowa 22kg/m³ + 350g/m³ filc
Kolor: Biały
Pranie: Nie
Instrukcja: Wycierać wilgotną szmatką
Ekologiczne i zdrowotne certyfikaty : Certipur, Oeko-TexMarka Certipur gwarantuje, że produkt spełnia najwyższe wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.Produkty noszące logo "tekstyliów godnych zaufania" spełniają wymagania Międzynarodowego Stowarzyszenia OEKO-TEX® i są wolne od substacji szkodliwych.
Waga: 10 kg
Więcej
Zwiń
Fandango to materac, który gwarantuje podwyższoną twardość i optymalną elastyczność. Polecany jest osobom o większej wadze lub preferującym sen na nieco twardszym podłożu. Sprężyna kieszeniowa zapewnia idealną elastyczność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje optymalne dopasowanie się materaca do anatomicznej budowy ciała. Dodatkowe warstwy filcu oraz kokosu powiązanego sprężystym lateksem podwyższają twardość materaca, zapewniając jednocześnie sprężystość i elastyczność.

TWARDOŚĆDANE TECHNICZNE

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie warstwa kokosu, jednostronnie warstwa filcu

Pokrowiec: Medicott

Wysokość mteraca: ok.
Więcej
Zwiń
Flamenco to model, w którym zastosowaliśmy sprężynę typu Multipocket. Ma mniejszą średnicę niż sprężyna kieszeniowa, dzięki czemu jest jej więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia na całej powierzchni. Dzięki zastosowaniu sprężyn o różnej twardości stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Po jednej stronie materaca zastosowaliśmy ponadto profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Obie zapewniają dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Ich struktura umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i ciepła, dzięki czemu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza odmiennych wrażeń i pozwala dostosować materac do indywidualnych potrzeb.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

Jak kładziesz się na materacu to jest dość twardawy, ale przyjemnie się zapada, jak leżysz to czujesz jak delikatnie się zapadasz. Naprawdę bardzo wygodny, o taki materac mi chodziło.