Tanie Materace - najlepsze oferty

Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 140436 produktów - zobacz najlepsze oferty
WYTRZYMAŁY MATERAC SPRĘŻYNOWY HILDING FANDANGO Hilding Fandango to materac, który stworzony został specjalnie z myślą o osobach posiadających nieco większą wagę oraz wszystkich tych, którzy lubią spać na twardym podłożu. Produkt posiada 7-strefową warstwę ze sprężynami kieszeniowymi oraz warstwę pianki Felxifoam, kokosu i filcu. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji kieszeniowej, sprężyny skutecznie i stabilnie podpierają całe ciało. Za twardość materaca odpowiedzialne są z kolei znajdujące się z jednej strony warstwy kokosu i filcu. Również i one odpowiadają za jego sprężystość i elastyczność. Produkt wyposażony jest także w pokrowiec Medicott o właściwościach antyalergicznych, który można bez obaw prać w pralce. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU SPRĘŻYNOWYM HILDING FANDANGO? Solidna i komfortowa konstrukcja materaca Hilding Fandango obejmuje sprężyny kieszeniowe. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszeni i działa oddzielnie zapewniając optymalną elastyczność punktową materaca.
Więcej
Zwiń
NOWOCZESNY MATERAC SPRĘŻYNOWY HILDING ZORBA Materac Hilding Zorba to produkt, który posiada aż siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe, a dodatkowo również piankę Flexifoam i piankę lateksową. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji każda kieszeń sprężynowa pracuje osobno, co przekłada się na komfortowe ułożenie ciała w czasie nocnego odpoczynku. Siedem stref twardości wspiera głowę, ramiona, nogi, biodra oraz pas osoby leżącej na łóżku. Z kolei nowoczesne pianki zapewniają produktowi pożądaną miękkość i elastyczność. Pianka lateksowa jest przy tym antyalergiczna i odporna na uszkodzenia. Dlatego nadaje się nawet dla osób ze skłonnością do alergii. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU SPRĘŻYNOWYM HILDING ZORBA? Materac Hilding Zorba jest produktem zapewniającym bardzo dobrą przewiewność wkładu kieszeniowego oraz pozostałych wykorzystanych warstw. Materac jest odporny na odkształcenia i zapewnia komfort osobom lubiącym spać w obojętnie jakiej pozycji.
Więcej
Zwiń
KOMFORTOWY MATERAC PIANKOWY HILDING SALSA SALSA to materace Hilding, które ze względu na wykorzystanie w produkcji nowoczesnej pianki Flexifoam, zapewniają maksymalny komfort w czasie snu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Jego wierzchnia warstwa została zbudowana z pianki Visco, która idealnie dostosowuje się to kształtu i położenia ciała. Materac Hilding posiada również 7 stref twardości, co pozwala na znakomite rozłożenie punktów nacisku na materac. Dzięki inwestycji w materac SALSA, zyskasz możliwość odpowiedniej regeneracji organizmu i zyskujesz rozwiązanie, będące znakomitym sposobem na odciążenie kręgosłupa. SALSA wyposażony został w pokrowiec Tencel. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU HILDING SALSA? Pianka Flexifoam, z której zbudowany jest materac, to wysoce plastyczna pianka, która stała się znakiem rozpoznawczym producenta materacy Hilding.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace