Tanie Materace - najlepsze oferty

Bardzo wygodny materac. Nie za twardy nie za miękki, po prostu w sam raz. Gorąco polecam.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 106780 produktów - zobacz najlepsze oferty
Salsa jest typowym materacem termoelastycznym o statusie ortopedycznego. Bazą wkładu jest bardzo sprężysta i plastyczna pianka Flexifoam, w której zastosowano 7 stref twardości. Dzięki budowie 7-strefowej uzyskujemy idealne podparcie dla najważniejszych punktów ciała: głowa, ramię/barki, biodro, nogi. Zastosowanie w tym modelu pianki termoelastycznej Visco powoduje uwolnienie od bólu i ucisków, co poprawia krążenie krwi i komfort snu. Materac Salsa został poddany restrykcyjnym testom i badaniom medycznym, które potwierdzają jego jakość i właściwości. Prozdrowotne właściwości materaca dają mu status rehabilitacyjnego o cechach ortopedycznych. Materac posiada status wyrobu medycznego-przeciwodleżynowego, co szczególnie jest zalecane dla osób bardzo wymagających w kwestii wypoczynku na wysokim poziomie. DANE TECHNICZNE: Opis wkładu: Warstwa pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 14 cm i warstwa pianki termoelastycznej Visco o wysokości 4.
Więcej
Zwiń
WYTRZYMAŁY MATERAC SPRĘŻYNOWY HILDING FANDANGO Hilding Fandango to materac, który stworzony został specjalnie z myślą o osobach posiadających nieco większą wagę oraz wszystkich tych, którzy lubią spać na twardym podłożu. Produkt posiada 7-strefową warstwę ze sprężynami kieszeniowymi oraz warstwę pianki Felxifoam, kokosu i filcu. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji kieszeniowej, sprężyny skutecznie i stabilnie podpierają całe ciało. Za twardość materaca odpowiedzialne są z kolei znajdujące się z jednej strony warstwy kokosu i filcu. Również i one odpowiadają za jego sprężystość i elastyczność. Produkt wyposażony jest także w pokrowiec Medicott o właściwościach antyalergicznych, który można bez obaw prać w pralce. CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MATERACU SPRĘŻYNOWYM HILDING FANDANGO? Solidna i komfortowa konstrukcja materaca Hilding Fandango obejmuje sprężyny kieszeniowe. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszeni i działa oddzielnie zapewniając optymalną elastyczność punktową materaca.
Więcej
Zwiń
Materac korekcyjny z kokosem PASODOBLE firmy Hilding Prozdrowotna kolekcja materacy. Najwyższa jakość potrzebuje mocnego i stanowczego potwierdzenia - wiemy o tym, dlatego dla najbardziej wymagających użytkowników zaprojektowaliśmy linię materacy, które przechodzą przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskały status produktów medycznych. Wybierając materac Hilding mamy więc pewność, że decydujemy się na zdrowy sen, który w znaczny sposób wpływa na jakość naszego życia i zdrowie. Sprężyna kieszeniowa to rdzeń z którego zbudowany został prezentowany materac. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych w projektowaniu materacy. Dlaczego ? Każda sprężyna ubrana jest w oddzielny woreczek z flizeliny, tak aby sprężyny nie były ze sobą bezpośrednio połączone, gwarantując wysoką elastyczność punktową. Jeżeli szukasz materaca, który zagwarantuje solidne i mocne wsparcie ciała, a Tobie twardsze podłoże to prezentowany model jest właśnie dla Ciebie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

Bardzo wygodny materac. Nie za twardy nie za miękki, po prostu w sam raz. Gorąco polecam.