Tanie Materace - najlepsze oferty

Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fandango to uniwersalny materac oferujący doskonałe wsparcie oraz podwyższoną twardość przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej elastyczności. Polecamy go osobom o większej wadze oraz wszystkim preferującym sen na nieco twardszym podłożu. Konstrukcję wkładu oparliśmy na sprężynie kieszeniowej, która gwarantuje idealną elastyczność punktową oraz tworzy 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim materac dopasowuje się łatwo do anatomicznej budowy Twojego ciała – kręgosłup zyskuje optymalne wsparcie, a mięśnie odpoczywają i regenerują się. Podwyższoną twardość zawdzięczamy warstwie filcu oraz kokosu, którego włókna łączy wewnątrz lateks. Takie rozwiązanie pozwala zachować bardzo dobrą sprężystość i elastyczność. Materac ubraliśmy w pralny, antyalergiczny pokrowiec Medi-cover wykonany z impregnowanej tkaniny hamującej rozwój i gromadzenie się pleśni.
Więcej
Zwiń
Pasodoble to materac ze sprężyną kieszeniową.Szczególną uwagę trzeba zwrócić na 7-strefowy wkład sprężynowy. W tym modelu symetrycznie poukładano je w 7 stref twardości.To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu.Pasadoble jako jeden z nielicznych to model dwustronny, dzięki specjalnym uchwytom w pokrowcu, możemy go dowolnie obracać, co wydłuży żywotność materaca.Wkład sprężynowy został obłożony z jednej strony płytą kokosową lateksowaną,a z drugiej strony płyta z włókna liści agawy- SIZAL. Dodatkowo wkład obłożono obustronnie warstwą pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 3 cm.Lateksowane włókno kokosowe ( nie chłonie wilgoci i jest bardziej sprężyste ) i sizal ( naturalny i bardzo wytrzymały ) zapewniają właściwą mikroflorę materaca i zabezpieczają przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów, bakterii i pleśni) oraz polepszają wentylację całego materaca.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace