Tanie Materace - najlepsze oferty

Kupiłam materac Salsa i miał być taki świetny zdrowotny a tu niestety, bardzo boli mnie kręgosłup kiedy rano z niego wstaję.Jestem bardzo niezadowolona z zakupu.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21359 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jednostronny materac na sprężynach typu Bonell - 111 szt./m², pikowany pianką poliuretanową. 90x200 cm
Rozmiar: Szerokość: 90 cm, Długość: 200 cm, Wysokość: 14 cm
Całkowita wysokość: 14 cm
Stopień twardości: Średni
Rodzaj materaca: Materac sprężynowy
Rodzaj sprężyn: BonellSprężyny Bonnell zapewniają twardy i relatywnie stabilny materac.
Liczba sprężyn/m²: 111
Materiał: Włóknina
Materiał poszycia: 100% poliester
Podszycie: 20mm pianka poliuretanowa 22kg/m³ + 350g/m³ filc
Kolor: Biały
Pranie: Nie
Instrukcja: Wycierać wilgotną szmatką
Ekologiczne i zdrowotne certyfikaty : Certipur, Oeko-TexMarka Certipur gwarantuje, że produkt spełnia najwyższe wymagania dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.Oeko-Tex jest wiodącym na świecie certyfikatem zdrowotnym wśród tkanin. Certyfikat wskazuje, że produkt został przetestowany i zatwierdzony na podstawie wymagań międzynarodowego stowarzyszenia Oeko-Tex.
Więcej
Zwiń
Pianka Flexifoam w materacu Salsa stanowi znakomitą podstawę dla kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała, idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Dzięki temu Twoje ciało podczas snu intensywnie się regeneruje, a Ty wstajesz wypoczęty.

Dodatkową miękkość i wrażenie otulenia w materacu Salsa gwarantują specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu podczas snu i odpoczynku. Materace z pianką Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz.
Materac dostępny w dwóch pokrowcach, wybierz jeden i zdecyduj, który z nich pasuje do Ciebie i Twojej sypialni.

Materac Salsa jest materacem prozdrowotnym i spełnia najwyższe standardy medyczne, stworzony z przewiewnych, elastycznych materiałów, które przeciwdziałają powstawaniu pleśni i grzybów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

Kupiłam materac Salsa i miał być taki świetny zdrowotny a tu niestety, bardzo boli mnie kręgosłup kiedy rano z niego wstaję.Jestem bardzo niezadowolona z zakupu.