Tanie Materace - najlepsze oferty

Bardzo polecam ten materac, jestem bardzo zadowolona z zakupu, materac sprawdził się w 100 procentach. Komfortowy, wytrzymały i bardzo dobrze wykonany.
Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 70008 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bazą materaca SALSA jest niezwykle plastyczna pianka Flexifoam, dzięki której wkład osiąga optymalną sztywność, Jednocześnie dzięki odpowiedniemu profilowaniu gwarantuje 7 zróżnicowanych stref twardości. Takie rozwiązanie zapewnia znakomitą podstawę dla Twojego kręgosłupa i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała. Idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Twoje ciało podczas snu regeneruje się intensywnie, a Ty wstajesz wypoczęty. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco stanowi uzupełnienie konstrukcji materaca i zapewnia odczuwalny komfort. Dodatkową miękkość i wrażenie otulenia gwarantują specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu. Materace z pianką Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz. Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.
Więcej
Zwiń
Materac Flamenco gwarantuje odpowiednią wentylację Głównym wkładem materaca Flamenco jest 7-strefowa sprężyna Multipocket. Jest ona uzupełniona o dwie pianki. Z jednej strony znajduje się profilowana pianka lateksowa, a o drugiej pianka HR. Materac Flamenco jest dwustronny. Dzięki czemu możemy dopasować go pod swoje indywidualne preferencje. Po obu jego stronach zastosowano dwa różnorodne warstwy, które nadały podłożu sprężystość i elastyczność. Dodatkowo we wkładzie materaca specjalne profilowania i nacięcia gwarantują nam odpowiednią wentylację, uniemożliwiająca gromadzenie się szkodliwych bakterii i wilgoci oraz zmniejsza ryzyko przegrzania się podczas snu. Dlatego też materac Flamenco to idealna propozycja dla alergików. Materac posiada dwa pokrowce do wyboru: Tencel lub Velvet. Jest dostępny w tradycyjnych rozmiarach. Z nami możesz odkryć sekret snu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace

Bardzo polecam ten materac, jestem bardzo zadowolona z zakupu, materac sprawdził się w 100 procentach. Komfortowy, wytrzymały i bardzo dobrze wykonany.