Tanie Materace - najlepsze oferty

Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Salsa jest typowym materacem termoelastycznym o statusie ortopedycznego. Bazą wkładu jest bardzo sprężysta i plastyczna pianka Flexifoam, w której zastosowano 7 stref twardości. Dzięki budowie 7-strefowej uzyskujemy idealne podparcie dla najważniejszych punktów ciała: głowa, ramię/barki, biodro, nogi. Zastosowanie w tym modelu pianki termoelastycznej Visco powoduje uwolnienie od bólu i ucisków, co poprawia krążenie krwi i komfort snu. Materac Salsa został poddany restrykcyjnym testom i badaniom medycznym, które potwierdzają jego jakość i właściwości. Prozdrowotne właściwości materaca dają mu status rehabilitacyjnego o cechach ortopedycznych. Materac posiada status wyrobu medycznego-przeciwodleżynowego, co szczególnie jest zalecane dla osób bardzo wymagających w kwestii wypoczynku na wysokim poziomie. DANE TECHNICZNE: Opis wkładu: Warstwa pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 14 cm i warstwa pianki termoelastycznej Visco o wysokości 4.
Więcej
Zwiń
Pasodoble to materac ze sprężyną kieszeniową. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na 7-strefowy wkład sprężynowy. W tym modelu symetrycznie poukładano je w 7 stref twardości. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Pasadoble jako jeden z nielicznych to model dwustronny, dzięki specjalnym uchwytom w pokrowcu, możemy go dowolnie obracać, co wydłuży żywotność materaca. Wkład sprężynowy został obłożony z jednej strony płytą kokosową lateksowaną,a z drugiej strony płyta z włókna liści agawy- SIZAL. Dodatkowo wkład obłożono obustronnie warstwą pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 3 cm. Lateksowane włókno kokosowe ( nie chłonie wilgoci i jest bardziej sprężyste ) i sizal ( naturalny i bardzo wytrzymały ) zapewniają właściwą mikroflorę materaca i zabezpieczają przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów, bakterii i pleśni) oraz polepszają wentylację całego materaca.
Więcej
Zwiń
Materac sprężynowy typu Multipocket FLAMENCO firmy Hilding Sprężyna MULTIPOCKET konstrukcyjnie jest taka sama, jak sprężyna kieszeniowa. Każda sprężyna ubrana jest w oddzielny woreczek z flizeliny, tak aby sprężyny nie były ze sobą bezpośrednio połączone, gwarantując wysoką elastyczność punktową. Różnica polega na mniejszej średnicy, czyli jest ich po prostu więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda mała sprężynka pracuje osobno, mamy zatem więcej punktów podparcia na całej powierzchni i co za tym idzie znacznie lepsze podparcie dla naszego ciała. Wykorzystanie sprężyn kieszeniowych typu Multipocket w materacu sprawia, że uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Każda mała sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, dzięki czemu osoba śpiąca obok nie odczuje żadnych ruchów. Od teraz nie musisz się martwić, że obudzisz osobę śpiącą obok. By zwiększyć Twój komfort po jednej ze stron materaca umieściliśmy warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR.
Więcej
Zwiń
Jestem bardzo zadowolona z materaca. Polecam.

Opinie - Tanie Materace