Tanie Materace - najlepsze oferty

Materace w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Materace oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pasodoble to materac ze sprężyną kieszeniową. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na 7-strefowy wkład sprężynowy. W tym modelu symetrycznie poukładano je w 7 stref twardości. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Pasadoble jako jeden z nielicznych to model dwustronny, dzięki specjalnym uchwytom w pokrowcu, możemy go dowolnie obracać, co wydłuży żywotność materaca. Wkład sprężynowy został obłożony z jednej strony płytą kokosową lateksowaną,a z drugiej strony płyta z włókna liści agawy- SIZAL. Dodatkowo wkład obłożono obustronnie warstwą pianki wysokoelastycznej Flexifoam o wysokości 3 cm. Lateksowane włókno kokosowe ( nie chłonie wilgoci i jest bardziej sprężyste ) i sizal ( naturalny i bardzo wytrzymały ) zapewniają właściwą mikroflorę materaca i zabezpieczają przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów, bakterii i pleśni) oraz polepszają wentylację całego materaca.
Więcej
Zwiń
Materac 160x200 EMPOLI Przedstawiony na fotografii obok materac 160x200 EMPOLI to wysokiego gatunku przedmiot stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór prawidłowego materaca jest wyjątkowo ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i klasę spoczynku. W skutek takiego wyboru sen jest rozkoszny i relaksujący. Pewny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne funkcjonowania dniem, jak również jest zapewnieniem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej. Opis i zastosowanie Materac 160x200 EMPOLI zrobiono z pianki poliuretanowej T25 o twardości H3/H2. Zintegrowany ze zwiększoną gęstością pianki jest on niepodatny na wgniecenia czy odkształcenia, a także zapewnia właściwą amortyzację ciała. Zastosowana struktura jest plastyczna i sprężysta, a do tego przewiewna, przez co zapewnia należytą wentylację i podparcie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Materace