Tanie Lustra - najlepsze oferty

Lustra w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Lustra oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Lustro 4501 w stylu loft o wysokiej funkcjonalności, charakteryzujące się prostotą i minimalizmem. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi niebanalne aranżacje z nutą ekstrawagancji. Nada osobliwego charakteru nie tylko pomieszczeniom mieszkalnym, ale również biurowym lub innym. Nasze szprosy zostały wykonane z litego naturalnego drewna. tu kupujesz w kolorze *czarnym Dostępny również kolor biały. Nasze lustro jest w ramce z drewna litego w wybranym kolorze o wymiarach 4,5 CM. Wyposażone zostało w jedną taflę lustrzaną Optiwhite podzieloną na kwatery przy pomocy drewnianych szprosów (2cmx0,4cm) w ilości niezależnej od rozmiaru . Jeśli nie znaleźli Państwo potrzebnego wymiaru lustra lub potrzebują Państwo innego podziału- prosimy o kontakt biuro@alfaram.pl. Tafla Optiwhite - bardzo wytrzymała 4 mm grubości, odbicie w pełni naturalne bez zniekształceń. Ramy podwójnie łączone i mocowane specjalnym klejem gwarantują trwałość konstrukcji.
Więcej
Zwiń
Portret to bardzo ciekawe, praktyczne lusterko, które możemy zawiesić na eleganckim skórzanym pasku w dowolnym miejscu. Modnie wykończona, metalowa obudowa w kolorze miedzianym to elegancki dodatek do Twojego wnętrza.
King Home to ciągle nowe rozwiązania dla Twojego mieszkania. Przedstawiamy tu zbiór nowoczesnych pomysłów na urządzenie każdego wnętrza. W kolekcji King Home znajdują się między innymi modernistyczne lampy o ciekawych formach i kształtach. Meble designerskie, fotele, hokery, sofy i krzesła barowe które upiększą i nadadzą ciekawej formy wszystkim designersko urządzanym wnętrzom.
King Home - to podróż po świecie nowoczesnego designu, magicznych form oświetleniowych oraz pięknych mebli designerskich dla domu, mieszkania i biura. Wspaniałe projekty oświetleniowe inspirowane najnowszymi trendami. Wśród lamp King Home znajdziesz nowoczesne lampy szklane, kryształowe oraz metalowe.
Więcej
Zwiń
Lustro BARBARA w stylu loft o wysokiej funkcjonalności, charakteryzujące się prostotą i minimalizmem. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi niebanalne aranżacje z nutą ekstrawagancji. Nada osobliwego charakteru nie tylko pomieszczeniom mieszkalnym, ale również biurowym lub innym. Nasze szprosy są z litego naturalnego drewna. tu kupujesz w kolorze *czarnym Dostępny również kolor biały Zapraszamy do pozostałych ofert. Nasze lustro jest w ramce z drewna litego w wybranym kolorze o wymiarach 1,5 cm/1,5 cm. Wyposażone zostało w jedną taflę lustrzaną Optiwhite podzieloną na kwatery przy pomocy drewnianych szprosów (2cmx0,4cm) w ilości niezależnej od rozmiaru . Jeśli nie znaleźli Państwo potrzebnego wymiaru lustra lub potrzebują Państwo innego podziału- prosimy o kontakt biuro@alfaram.pl. Tafla Optiwhite - bardzo wytrzymała 4 mm grubości, odbicie w pełni naturalne bez zniekształceń. Ramy podwójnie łączone i mocowane specjalnym klejem gwarantują trwałość konstrukcji.
Więcej
Zwiń