Tanie Łóżka Stelażowe - najlepsze oferty

Łóżka Stelażowe w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Łóżka Stelażowe oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Podnoszony stelaż do łóżka wykonany jest z dwóch solidnych ram z zamkniętego profilu stalowego o przekroju 30 mm x 20 mm i grubości ścianki 2 mm. Ramy malowane są na kolor czarny. Stelaż wyposażony jest łącznie w 56 listew z klejonego warstwowo wyselekcjonowanego drewna brzozowego pierwszego gatunku. Listwy mają przekrój 35x8 mm i przymocowane sa do ramy za pomocą końcówek - kieszonek z elastycznego materiału. Kieszonki eliminują skrzypienie stelaża oraz zapobiegają przecieraniu się materaca. Rzeczywiste wymiary stelaża np dla stelaża 160 cm x 200 cm , to 160 cm x 196 cm , czym Ze względu na wymiary materaca minimalny zalecany wymiar wewnętrzny skrzyni łóżka to 160 cm x 200 cm Stelaże wymagają podparcia na całym obwodzie dookoła oraz od szerokości 140 na środku przynajmniej w jednym punkcie. Do podparcia stelaża na środku można użyć oferowanej w dziale akcesoria podpory środkowej jeżeli takiej łóżko nie posiada.
Więcej
Zwiń
Stabilny bukowy stelaż Samuraj De Luxe Pilot z płynną regulacją wysokości zagłówka i zanóżka, możliwość stopniowej regulacji pozwala na lepszy wypoczynek. Sterowanie przy pomocy pilota bezprzewodowego. Stelaż całościowo wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Listwy osadzono w elastycznych uchwytach na ramie stelaża i wzmocniono pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała.
Więcej
Zwiń
Budowa: stelaż całościowo wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. 56 listew sprężynujących osadzonych w uchwytach na ramie stelaża. Wysokość stelaża około 4 cm. Odstęp między listwami około 3 cm. Stelaż należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną. Orientacja ramy pozioma. Faktyczne wymiary stelaża np: wymiar 120x200 realnie ma wymiary 199x196 dlatego stelaże pasują do każdego rodzaju łóżka analogiczne stelaż 160x200 ma wymiar 159x196 cm. Dodatkowo posiada regulację twardości w części lędźwiowej oraz taśmę do lepszego rozkładu obciążenia. Dostępne wymiary: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz inne wymiary na zamówienie (również na długość 190, 210 i 220 cm) Cechy szczególne: Regulacja twardości części lędźwiowej. 56 listew sprężynujących (35 mm). Taśma do lepszego rozkładu obciążenia. UWAGA: stelaż spakowany w kartonie do samodzielnego montażu (czas składania około 5 min)
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Łóżka Stelażowe