Tanie Łóżka - najlepsze oferty

Wygląda ładnie, poza tym praktyczne szuflady, szafeczki - dużo skrytek
Dobry sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia. Przysłowie "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" można odczytać bardzo dosłownie. Dlatego też wybierając łóżko warto się skupić na tym, żeby było dla nas najwygodniejsze i najsolidniejsze. Ważne są przede wszystkim wymiary dostosowane do naszego wzrostu i surowce z których łóżka są zbudowane. Zastanówmy się czy chcemy mieć zagłówki i pojemniki na pościel. Na Taniomania.pl przedstawiamy najlepsze oferty łóżek, które będą pasowały stylem i kolorem do każdej sypialni.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 12406 produktów - zobacz najlepsze oferty
Łóżko tapicerowane Stilo-2 Lux Slim wymiar pod materac 140x200 cm
Opływowa linia boków łóżka oraz miękka poducha naszyta na wezgłowiu to dwa główne elementy wyróżniające ten model. Połączenie dwóch kolorów obicia sprawia, że wszystkie elementy łóżka są w odpowiedni sposób wyeksponowane. Łóżko do sypialni Stilo-2 Lux Slim wykonane jest perfekcyjnie.
Wszystkie elementy łóżka tapicerowane są wysokogatunkową skórą ekologiczną.
Zalecany materac o wysokości 20-25 cm.

Stelaż pod materac jest w komplecie z łóżkiem, wykonany z drewna bukowego klejonego warstwowo. Listwy sprężynujące osadzone są w plastikowych uchwytach, dodatkowo każdy stelaż posiada po środku drewniane nogi.
Więcej
Zwiń
  • Łóżko w kolorze Dąb San Remo
  • Dodatkowa szuflada
  • Dwie wnęki na kolorowe boxy, które są dostępne osobno (TYP 15)
  • Boxy oraz ozdobne listwy dostępne w kolorach Zielony Groszek, Grafit oraz San Remo Jasne
  • Wykonane z płyty laminowanej dzięki czemu mebel posiada zwiększoną odporność na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę

Dane techniczne:
  • Korpus: płyta wiórowa laminowana
  • Front: płyta wiórowa laminowana
  • Uchwyty: tworzywo sztuczne
  • Stopki: tworzywo sztuczne


Więcej
Zwiń
Łóżko Kate Futon - królewski wypoczynek

Trudno sobie wyobrazić sypialnię bez wygodnego łóżka Kate, w którym zaczniesz i zakończysz każdy dzień.

Atutem dwuosobowego łóżka jest duża powierzchnia spania, która sprawdzi się wieczorem podczas czytania bajek Twoim dzieciom. Komfortowy wypoczynek zapewnisz sobie wybierając wygodny materac.

Charakteru dodaje niskie wezgłowie, które przyciąga wzrok swoim wykończeniem, a jego rozmiary pozwolą dosunąć łóżko pod okno. Jego praktyczne zastosowanie do zabezpieczenie ściany przed zabrudzeniami i poduszki przed spadaniem. Chromowane nóżki, w które zaopatrzyliśmy łóżko Kate, podnoszą walory estetyczne mebla.

Funkcjonalność łóżka Kate rozbudujesz dodając pakiet rozszerzony – LMBK II. W tej dodatkowej opcji znajdziesz pojemnik na pościel, do którego łatwy dostęp zagwarantuje stelaż na podnośnikach gazowych. Zaletą jest też 3-stopniowe mocowanie ramy pod materac.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Łóżka

Wygląda ładnie, poza tym praktyczne szuflady, szafeczki - dużo skrytek