Tanie Kuchnie - najlepsze oferty

Meble bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia, polecam!
Kuchnie w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Kuchnie oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 721 produktów - zobacz najlepsze oferty
System LINO został zaprojektowany dla użytkowników, którzy cenią sobie praktyczne zastosowania, które ułatwiają codzienne użytkowanie mebli. Szeroka gama elementów sprawia, że indywidualnie skomponowany komplet LINO może wypełnić nie tylko salon ale również sypialnię lub jadalnię. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają nacisk na harmonię i ład w swoim domu.

Każdy element został wykonany z płyty laminowanej o grubości 16 mm i strukturze 3D, odpornej na zarysowania, wpływ wysokich temperatur, wilgoć oraz uszkodzenia. Zostały zastosowane listwy MDF, a obrzeża zostały wykończone trwalszą i odporniejszą na codzienne użytkowanie okleiną ABS. Szkło występujące w poszczególnych bryłach zostało poddane specjalnej obróbce termicznej, która czyni je hartowanym - odpornym na uszkodzenia w zdecydowanie wyższym stopniu. Fronty frezowane.
Więcej
Zwiń
Meble bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia, polecam!