Tanie Kuchnia i Jadalnia - najlepsze oferty

Fajny zestaw mebli kuchennych, cena czyni cuda.
Meble do kuchni i jadalni powinny zachwycać zarówno wyglądem jak i funkcjonalnością. Szafki stojące, wiszące, zabudowa sprzętu AGD, stoły i krzesła - te wszystkie elementy należy odpowiednio dobrać do powierzchni naszych pomieszczeń oraz ilości zastawy i sprzętów kuchennych jaką dysponujemy. Rozważając zakup warto też zwrócić uwagę na nowatorskie rozwiązania, które ułatwią nam codzienne użytkowanie. Zarówno kuchnia i jadalnia to pomieszczenia, w których często przebywamy, dlatego dobrze jest szczególnie zadbać o ich estetykę i solidne wykonanie - dzięki temu będziemy zadowoleni przez długie lata. Na Taniomania.pl znajdziesz wyjątkowe meble do kuchni i jadalni w okazyjnych cenach.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 22946 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw kuchenny DSM HIGH-GLOSS 7-dmio elementowy marki Deftrans

Nowoczesna i niebywale elegancka kolekcja DSM HIGH-GLOSS. Białe fronty w wysokim połysku optycznie powiększają pomieszczenie. Estetyczną, a zarazem praktyczną ozdobą jest wisząca szafka witrynowa, dzięki której meble nabierają lekkości i subtelności. Wygodne relingowe uchwyty oraz trwałe metalowe wykończenie szuflad z prowadnicami rolkowymi, podnoszą komfort użytkowania. W szafkach zastosowano amortyzatory które gwarantują płynne otwieranie i zamykanie.

Dane techniczne
  • Wysokość 200cm
  • Szerokość 240cm
  • Głębokość szafki wiszące 30,6 cm, szafki stojące 46,1 cm (60 cm z blatem)
  • W komplecie: -szafki: stojąca 60 cm,

-stojąca 40 cm,

-stojąca 80 cm (pod zlew),

-wisząca okap 60 cm,

-wisząca klapowa 80 cm,

-wisząca 60 cm,

-wisząca 40 cm.
Więcej
Zwiń
Prosta, kompaktowa forma kolekcji OLA to dobre rozwiązanie dla wielu małych kuchni. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu powierzchni mebli, jej użytkowanie będzie łatwe i intuicyjne.
Naturalne wybarwienie frontów w połączeniu z czystą bielą korpusów sprawia, że z łatwością można ją zestawić z kolorowymi dodatkami, tworząc indywidualne wnętrze. Dodatkowym atutem są dolne cokoły ułatwiające zachowanie czystości.
Więcej
Zwiń
Fajny zestaw mebli kuchennych, cena czyni cuda.