Tanie Komplety Wypoczynkowe - najlepsze oferty

Komplety Wypoczynkowe w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Komplety Wypoczynkowe oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 324 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kanapa i fotel 100% skóry DAPHNE -
Kolor: czekoladowy, bordowy lub beżowy
Dostępna kanapa 3-osobowa i fotel.
Skóra bawola, pigmentowana korygowana skóra licowa o grubości 0,9 - 1,1 mm. Widoczne elementy konstrukcyjne z drewna topolowego.
Obicie skrzyni z dwoiny skórzanej
Ten komplet wypoczynkowy jest pokryty wyłącznie skórą, co gwarantuje jakość, wygodę i trwałość.
Postarzana barwiona skóra bawola
Siedzisko, oparcie i podłokietniki wypełnione pianką poliuretanową.
Gęstość siedziska: 25 kg/m3. Gęstość oparcia: 18 kg/m3. Gęstość podłokietników 21 kg/m3.
Mocowanie siedziska na elastycznych taśmach.
Konstrukcja drewniana.
Więcej
Zwiń
DANE TECHNICZNE:
Wysokość wersalki[cm]: 105Szerokość wersalki[cm]: 220Głębokość wersalki[cm]: 90Wysokość wersalki do siedziska(cm):45Głębokość siedziska wersalki(cm): 56Kolor: beżowyTapicerka: tkaninaWysokość fotela[cm]: 105Szerokość fotela[cm]: 80Głębokość fotela[cm]: 80Wysokość fotela do siedziska:40Głębokość siedziska fotela: 54Waga [kg]: 84Powierzchnia spania(cm): 196x125Ze schowkiem na pościel: takNogi: takPoduszki w komplecie: nieWymaga złożenia: tak
Klasyczny i wytworny zestaw mebli wypoczynkowych, który doda każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Stylowe drewniane wykończenia idealnie komponują się z wysokogatunkowymi materiałami. W skład zestawu wchodzi komfortowa kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel oraz dwa wygodne fotele.
Więcej
Zwiń
DANE TECHNICZNE:Wysokość wersalki[cm]: 100Szerokość wersalki[cm]: 210Głębokość wersalki[cm]: 110Wysokość wersalki do siedziska(cm):40Głębokość siedziska wersalki(cm): 85Kolor: beżowyTapicerka: skóraWysokość fotela[cm]: 110Szerokość fotela[cm]: 110Głębokość fotela[cm]: 100Wysokość fotela do siedziska:60Głębokość siedziska fotela: 85Waga [kg]: 140Powierzchnia spania(cm): bez funkcjiZe schowkiem na pościel: niePoduszki w komplecie: nieWymaga złożenia: nie
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Komplety Wypoczynkowe