Tanie Komplety Wypoczynkowe - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Komplety Wypoczynkowe w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Komplety Wypoczynkowe oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 110 produktów - zobacz najlepsze oferty
KOMPLET WYPOCZYNKOWY ELIZA
Komplet wypoczynkowy Eliza to zestaw składający się z dwóch foteli i trzyosobowej wersalki. Sprawdzi się doskonale w towarzystwie mebli klasycznych czy stylizowanych. Komplet został przeszyty nowoczesną tkaniną w beżowym kolorze, którą dodatkowo zdobią piękne wstawki z naturalnego drewna w kolorze orzech przechodzące w nóżkę. Zarówno fotele jak i wersalka są bardzo wygodne ze względu na wysokie oparcie. Komplet zwraca na siebie uwagę ciekawie wygiętymi podłokietnikami i delikatnym pikowaniem na oparciu. Boki są wąskie więc nie zabierają dużo miejsca. Zarówno siedzisko jak i oparcie posiada sprężyny bonnellowe i faliste, co wpływa na odpowiedni komfort wypoczynku. Wersalka posiada funkcję okazjonalnego spania i pojemnik na pościel. Komplet Eliza jest dostępny wyłącznie w salonach Agata.

FUNKCJA SPANIA
Mechanizm wersalkowy jest bardzo prosty w obsłudze, a przy okazji nie rysuje podłogi.
Więcej
Zwiń
OLIWIA K ZESTAW - elegancka wersalka i 2 fotele

Klasyczny styl i elegancja, współczesny komfort odpoczynku. Solidne formy mebli wieńczą ciekawie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane boki z giętego litego drewna. Stanowią wyrazistą dekorację na tle gładkich powierzchni siedzisk i oparć.

Wypełnienie: sprężyna typu bonell i sprężyna falista

Szeroka gama tkanin pozwala na swobodny dobór koloru i faktury obicia z możliwością łączenia różnych tkanin.

Cena zestawu jest stała i nie zależy od wyboru tkaniny.

Wymiary wersalki:

w/s/g – 91/205/93 cm

Wymiary spania:


s/g - 190 x 120 cm

Wymiary fotela:

w/s/g – 91/68/82 cm

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSYŁAMY BEZPŁATNE PRÓBKI

Zobacz wzornik tkanim UNIMEBEL
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.