Tanie Blaty Pod Umywalkę - najlepsze oferty

Blaty Pod Umywalkę w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Blaty Pod Umywalkę oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1002 produkty - zobacz najlepsze oferty
{
Umywalki w nowoczesnych dekorach drewnianych, dostępne w szerokościach od 60 do 250 cm.
Grubość 48 mm jest wystarczająco duża, ale jednocześnie płyta pozostaje akceptowalnie lekka do łatwego montażu na ścianie. Powierzchnia jest wykonana z laminatu wysokociśnieniowego, który jest odporny na wodę i zarysowania. Przednia krawędź dekorów Travertin Tivoli i Rustic orzech jest zaokrąglona, a dolna krawędź jest wyposażona w silikonową krawędź ociekową, aby zapobiec przepływowi wody pod płytą. W przypadku innych dekorów przednia krawędź jest prosta z krawędzią o grubości 1 mm, a cała dolna powierzchnia jest pokryta białym wodoodpornym laminatem.
Płyty AVICE można montować na ścianie za pomocą konsol projektowych, które służą również jako praktyczny uchwyt na ręczniki. Opcjonalne gniazda rozszerzają użyteczność tej koncepcji i mogą być opcjonalnie instalowane pod wybraną płytą.
Więcej
Zwiń
DEVO VENA ARTE blat MDF+HPL do umywalki ceramicznej podblatowej VA-BT80-H11 Snow White HG 627,- VA-BT80-H02 Ebene Brigh HG 528,- VA-BT80-H03 Tropic Reed 528,- VA-BT80-H04 Dubai Ebony 528,- Koszt transportu: przelew na konto 80,- pobranie 100,-
Więcej
Zwiń
Blat pod umywalkę I 800 dąb rozmiary (szer. x gł.): 80x55x7 cm otwór do osadzenia umywalki: nie kolorystyka blatów: dąb (fornir) Trwałe Blaty pod umywalki są głęboko impregnowane, dzięki czemu są odporne na wilgotne środowisko łazienki. Technologia lakierowania powierzchni czerpie z przemysłu motoryzacyjnego i jest wysoce trwała. Naturalna fornirowana okleina została zabezpieczona kilka warstwami lakieru, stając się całkowicie nieprzepuszczalną warstwą. Uniwersalny blat umywalkowy jest odpowiedni do większości umywalek. Oferowany jest w trzech wariantach wykonania i kolorystycznych oraz dostarczany jest bez otworu na baterię
Więcej
Zwiń