Tanie Blaty do Kuchni - najlepsze oferty

Blaty do Kuchni w najlepszych cenach. Jeśli szukasz Mebli do swojego domu lub mieszkania a przy tym nie chcesz przepłacać! Tanie Blaty do Kuchni oraz wiele innych mebli z polskich sklepów interetowych. Najlepsze okazje znajdziesz na Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 667 produktów - zobacz najlepsze oferty
Blat drewniany dębowy fornir olejowany pozwoli Ci na wykończenie mebli kuchennych. Wyróżnia go ponadczasowy i atrakcyjny wygląd. Produkt ten charakteryzuje się wszystkimi właściwościami blatu litego. Jest gotowy do zamontowania. Nie wymaga częstego olejowania. Produkt ten ma trwałą oraz odporną na uszkodzenia powierzchnię.
Więcej
Zwiń
Blat laminowany Biuro Styl dąb sonoma pozwoli CI cieszyć się funkcjonalną powierzchnią do przyrządzania posiłków. Doskonale prezentuje się w kuchniach o różnych aranżacjach. Produkt jest bardzo odporny na działanie wody oraz promieni słonecznych. Dzięki temu na długi czas zachowuje estetyczny wygląd. Sprawdź pozostałe blaty.
Więcej
Zwiń
Zadbaj o estetykę i funkcjonalność w swojej kuchni. Blat laminowany GoodHome Kala biały marmur może być produktem, którego potrzebujesz podczas aranżacji wnętrza. Możesz wykorzystać go do przykrycia szafek i urządzeń AGD w kuchni. Sprawdzi się również jako wierzchnia część wyspy kuchennej, umieszczonej na środku pomieszczenia.
Więcej
Zwiń
Słaby olej, długo schnie pomimo bardzo cienkiej warstwy nałożenia, efekt klejenia się nlatu przez wiele dni.