Tablety i czytniki e-book - najlepsze oferty

Bardzo funkcjonalny i estetyczny tablet, świetny stosunek jakości do ceny. Polecam zakup!
Tablety i czytniki e-book w kategorii Komputery. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8738 produktów - zobacz najlepsze oferty
HD Huawei MediaPad T3 10.0 wyposażono w technologię IPS, dzięki niej możesz oglądać ulubione filmy i grać nawet w pełnym słońcu. Ekran pozostanie wyraźny a kolory ostre. Przekątna 9.6” zapewnia wygodną przestrzeń roboczą, a obudowa wygodną obsługę tabletu.

Zobacz obraz w żywych kolorach na 9,6" ekranie HUAWEI MediaPad T3. Zobacz, jak doskonała jest obudowa, wykonana z jednej bryły anodowanego aluminium. HUAWEI MediaPad T3 10 został zaprojektowany tak, abyś mógł z niego korzystać wygodnie zarówno w dzień, jak i w nocy. Ekran o wysokiej rozdzielczości jest, maksymalnie przyjazny Twoim oczom: dzięki odfiltrowywaniu części niebieskiego światła redukuje zmęczenie

Wytrzymała bateria o pojemności aż 4800 mAh pozowli, na używanie Huawei MediaPad T3 10.0 WiFi tak długo jak tego potrzebujesz. Graj, oglądaj i korzystaj z internetu jeszcze dłużej z wydajną baterią tabletu Huawei MediaPad T3 10.

Procesor Qualcomm Snapdragon 425 (4 rdzenie
Więcej
Zwiń
Więcej możliwości* Dwa razy więcej pikseli niż w poprzedniej generacji. Całkowicie nowy ekran Kindle Paperwhite posiada ulepszoną wyższą rozdzielczość 300 ppi, zapewniając ostry tekst o jakości laserowego druku. Żaden inny e-czytnik nie oferuje wyższej rozdzielczości wyświetlacza. Kindle Paperwhite oferuje teraz Bookerly, całkowicie nową czcionkę stworzoną od podstaw specjalnie do czytania na ekranach cyfrowych. Ciepła i nowoczesna, oparta o kunszt najlepszych czcionek w nowoczesnych książkach drukowanych, została ręcznie wykonana oferując większą czytelność i świetne skalowanie. *Wersja z reklamami Podejmij językowe wyzwanie System inteligentnych podpowiedzi uprzyjemni czytanie nawet trudniejszych językowo tekstów. Szybkie definicje wyświetlają się automatycznie ponad trudnymi słowami dzięki czemu nie musisz przerywać przyjemności czytania na wyszukiwanie znaczenia trudnego słowa. Wystarczy że dotkniesz tekst a pojawi się prosta karta zawierająca definicje i synonimy.
Więcej
Zwiń
PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY

Huawei MediaPad M3 Lite 10" 32GB LTE Szary (53018689).

Szary Huawei MediaPad M3 Lite 10.0 LTE charakteryzuje się minimalistycznym designem oraz metalową konstrukcją. Obudowa kształtowana jest przy użyciu wycinarki CNC, dzięki czemu urządzenie prezentuje się elegancko i dobrze leży w dłoni. Przy projektowaniu tabletu, inżynierowie Huawei kierowali się ergonomią produktu. W efekcie MediaPad M3 Lite 10.0 LTE, cechuje się nie tylko smukłą anodowaną ramką, ale i wyjątkową lekkością konstrukcji.

Magia dźwięku SWS 3.0

Rozkoszuj się bogactwem efektów akustycznych płynących z głośników tabletu MediaPad M3 Lite. Wykorzystują one technologię SWS 3.0 opracowaną przez Huawei i zapewniają najwyższej jakości wrażenia audio certyfikowane przez firmę Harman Kardon. Usiądź wygodnie w fotelu i daj się porwać głębokiemu i czystemu dźwiękowi w filmach, grach oraz muzyce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tablety i czytniki e-book

Bardzo funkcjonalny i estetyczny tablet, świetny stosunek jakości do ceny. Polecam zakup!