Tablety i czytniki e-book - najlepsze oferty

Idealny czytnik. :) Dzięki niemu mogę czytać w każdych warunkach, bez konieczności dźwigania ze sobą grubych tomów książek. Bateria wytrzymuje bardzo długo, ekran nie męczy oczu. Polecam każdemu kto kocha czytać, tak jak ja.:)
Tablety i czytniki e-book w kategorii Komputery. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8557 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czytnik E-Book Amazon Kindle Paperwhite 3 2017- ersja z reklamami (reklamy w postaci wygaszacza ekranu)- ekran UltraHD - 300ppi- Technologia Carta- 512 MB RAM- rozdzielczość 1448 x 1072 Stworzony z myślą o czytelnikachDzięki funkcji X-Ray możesz jednym ruchem przejść do informacji na temat aktualnie czytanej książki i dowiedzieć się więcej o autorze lub postaciach i świecie przedstawionym w danej pozycji!Łatwość w odnajdywaniu stronRzeczywiste fragmenty pokrywają się z numeracją, dlatego łatwo jest odnieść się do danego fragmentu tekstu.Dostosowana czcionkaKażdy tekst wygląda doskonale dzięki dedykowanym czcionkom. Nowa o nazwie Bookerly wprowadza jeszcze dokładniejsze odwzorowanie pisma oraz zmniejsza zmęczenie oczu. Specyfikacja technicznaCzytnik Kindle Paperwhite 2017 4GBWersja europejska z reklamami (reklamy w postaci wygaszacza ekranu)Ekran UltraHD - 300ppiTechnologia Carta512 MB RAMRozdzielczość 1448 x 1072Nowa czcionka BookerlyEkran UltraHD - 300ppi
Więcej
Zwiń
Szybka transmisja danych Płynne odtwarzanie filmów, szybkie przeglądanie Internetu, sprawne wysyłanie lub odbieranie zdjęć lub innych treści, zapewnia moduł LTE 4G. Dzięki niemu wysyłasz i odbierasz dane z jeszcze większa szybkością. Styl i elegancja Klasyczny, czarny kolor obudowy w połączeniu z harmonijnym designem sprawiają, że nikt nie przejdzie obok tego tabletu obojętnie. Długie korzystanie z tabletu jest wygodne, dzięki miękkiej powłoce na tylnej ściance, która pozwala pewnie trzymać urządzenie, zapewniając komfort i nie męcząc dłoni. Czytelny wyświetlacz Surfuj po Internecie, oglądaj zdjęcia lub filmy, sprawdzaj pocztę, zawsze ciesząc oczy jakością i pełnym detali obrazem. Rozdzielczość 1920 x 1200 to jeszcze więcej szczegółów obrazu niż Full HD. Wynosząca 10,1 cali przekątna ekranu sprawia, że dłuższe korzystanie z tabletu jest wygodne i nie męczy wzroku. Wydajność i szybkość Szybki 8-rdzeniowy procesor, współpracujący z wydajnym systemem operacyjnym Android 6.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tablety i czytniki e-book

Idealny czytnik. :) Dzięki niemu mogę czytać w każdych warunkach, bez konieczności dźwigania ze sobą grubych tomów książek. Bateria wytrzymuje bardzo długo, ekran nie męczy oczu. Polecam każdemu kto kocha czytać, tak jak ja.:)