Tablety 2016 - najlepsze oferty

Lepiej dołożyć i kupić Pocketbook Touch Lux 3 z podświetlaniem. A Ci, co mówią, że podświetlanie jest niepotrzebne, nigdy nie widzieli takiego czytnika... i lepiej nie oglądajcie, bo będziecie sobie pluć w twarz.
Tablety 2016 już od 15 zł ➤ Aktualne oferty na Taniomania.pl. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 157 produktów - zobacz najlepsze oferty
All New Kindle Touch 8 2016 Wersja z reklamamiKindle to wyjątkowy i prosty w obsłudze czytnik e-book, który zrobi wrażenie na każdym kto chce mieć wszystkie swoje książki zawsze w zasięgu ręki. Najnowsze rozwiązania zamknięte w minimalistycznym, lekkim i kompaktowym urządzeniu oraz szereg wygodnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią czas spędzany przy lekturze. Czytelny obraz, łatwa, dotykowa obsługa i tysiące najnowszych tytułów z pośród światowych bestsellerów.
Ostrość tetstu czytanego!Wyświetlacz kindle wykonany w technologii e-ink, sprawia, że wyświetlony tekst wygląda niemal identycznie jak ten spotykany w tradycyjnych książkach. Matowy ekran odbija światło, w ten sam sposób jak zwykły papier. Nie jest on również podświetlany, co sprawia, że promienie słoneczne nie mają wpływu na pracę czytnika. Kindle stosuje cząstki atramentu oraz ich właściwości, regulowane czcionki dają efekt obrazu bardziej wyrazistego.
Więcej
Zwiń
All New Kindle Touch 8 2016* Kindle to wyjątkowy i prosty w obsłudze czytnik e-book, który zrobi wrażenie na każdym kto chce mieć wszystkie swoje książki zawsze w zasięgu ręki. Najnowsze rozwiązania zamknięte w minimalistycznym, lekkim i kompaktowym urządzeniu oraz szereg wygodnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią czas spędzany przy lekturze. Czytelny obraz, łatwa, dotykowa obsługa i tysiące najnowszych tytułów z pośród światowych bestsellerów. *Wersja z reklamami Ostry, czysty tekst Wyświetlacz kindle wykonany w technologii e-ink, sprawia, że wyświetlony tekst wygląda niemal identycznie jak ten spotykany w tradycyjnych książkach. Matowy ekran odbija światło, w ten sam sposób jak zwykły papier. Nie jest on również podświetlany, co sprawia, że promienie słoneczne nie mają wpływu na pracę czytnika. Kindle stosuje cząstki atramentu oraz ich właściwości, regulowane czcionki dają efekt obrazu bardziej wyrazistego.
Więcej
Zwiń
PRODUKT NOWY, FABRYCZNIE ZAPAKOWANY

Samsung Galaxy J3 2016 J320 Czarny.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Smukła i kompaktowa obudowa 7,9 mm grubości

Bateria o pojemności 2600 mAh

Czterordzeniowy procesor

Aparat 8.0 Mpix oraz przedni 5.0 Mpix

System Android Lollipop 5.1

Dostępny w wersji Dual Sim

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Zauważalnie lepsze wrażenia
Przemyślane wzornictwo


Obudowa Samsung Galaxy J3 (2016) została zaprojektowana od nowa,

tak by korzystanie ze smartfona sprawiało jak największą przyjemność.

Ekran otoczony jest wąską ramką, co optycznie go powiększa – jest większy

w stosunku do całego smartfona. To prosty zabieg, a daje znacznie lepsze

wrażenia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tablety 2016

Lepiej dołożyć i kupić Pocketbook Touch Lux 3 z podświetlaniem. A Ci, co mówią, że podświetlanie jest niepotrzebne, nigdy nie widzieli takiego czytnika... i lepiej nie oglądajcie, bo będziecie sobie pluć w twarz.