T530 I5 - najlepsze oferty

Kupiłbym go dawno gdy nie ten trącący kontrast : 633:1.
T530 i5 na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9250 produktów - zobacz najlepsze oferty
Komputer marki Lenovo wyposażony jest w procesor Intel Core i5-8400 o częstotliwości taktowania 2.8 - 4.0 GHz, pamięć RAM DDR4 wielkości 8 GB oraz dysk HDD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 1050Ti o pojemności 4 GB. Wbudowany napęd optyczny DVD+/-RW. Zainstalowany system operacyjny to Windows 10 Home.
Więcej
Zwiń
Lenovo Legion T530 Tower to udoskonalony komputer stacjonarny dla graczy, wyposażony w stylową obudowę typu tower o pojemności 28 litrów, która kryje potężne komponenty sprzętowe. W kruczoczarnej obudowie przykuwa wzrok nowoczesna kratka z przodu, dodatkowo uatrakcyjniana przez czerwone podświetlenie systemowe. T530 to imponujący komputer PC dla graczy. Model T530 jest wyposażony w procesor: Intel Core i5-8400 z technologią pamięci Intel® Optane™, co umożliwia instalowanie wszystkich gier i ich uruchamianie z szybkością typową dla dysków SSD oraz automatyczne przyspieszanie najczęściej używanych gier w celu szybkiego uruchamiania i wczytywania kolejnych poziomów. Ta udoskonalona platforma udostępnia moc obliczeniową niezbędną do obsługi wymagających ustawień i płynnego grania w ulubione gry. Wyposażony w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050, która udostępnia wiele nowych, innowacyjnych technologii stworzonych z myślą o obsłudze gier.
Więcej
Zwiń

Opinie - T530 I5

Kupiłbym go dawno gdy nie ten trącący kontrast : 633:1.