Szybcy i wściekli 8 cały film - najlepsze oferty

Szybcy i wściekli 8 cały film 10,94 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Vin Diesel, Dwayne Johnson i Michelle Rodriguez przewodzand#261; gwiazdorskiej obsadzie kolejnego filmu z przebojowej serii, zapewniajand#261;cej dawkand#281; wysokooktanowej adrenaliny - "Szybcy i wand#347;ciekli 8". Kiedy Brian i Mia wycofujand#261; siand#281; z gry, Dom (Diesel) i Letty (Rodriguez) pobierajand#261; siand#281;, by wraz z uwolnionym od wszelkich zarzutów wand#281;drujand#261;cym dookoand#322;a and#347;wiata zespoand#322;em rozpoczand#261;and#263; normalne and#380;ycie. Ale wtedy pojawia siand#281; tajemnicza kobieta (laureatka Oscara ? Charlize Theron), która z powrotem wciand#261;ga Doma w and#347;wiat zbrodni i zdrady, z którego nie ma ucieczki. Zespóand#322; staje w obliczu próby, trudniejsze niand#380; kiedykolwiek.
Więcej
Zwiń
Vin Diesel, Dwayne Johnson i Michelle Rodriguez przewodzą gwiazdorskiej obsadzie kolejnego filmu z przebojowej serii, zapewniającej dawkę wysokooktanowej adrenaliny – „Szybcy i wściekli 8”.
Kiedy Brian i Mia wycofują się z gry, Dom (Diesel) i Letty (Rodriguez) pobierają się, by wraz z uwolnionym od wszelkich zarzutów wędrującym dookoła świata zespołem rozpocząć normalne życie. Ale wtedy pojawia się tajemnicza kobieta (laureatka Oscara ® Charlize Theron), która z powrotem wciąga Doma w świat zbrodni i zdrady, z którego nie ma ucieczki. Zespół staje w obliczu próby, trudniejsze niż kiedykolwiek. Od nabrzeży Kuby i ulic Nowego Jorku po lodowe przestrzenie Morza Barentsa będzie gnać przez cały świat, by powstrzymać anarchistkę przed doprowadzeniem świata do chaosu i… powrócić do domu z nowym członkiem rodziny.
Produkt poekspozycyjny lub końcówka magazynowa. Może posiadać nieznaczne uszkodzenia opakowania (np.
Więcej
Zwiń