Szkocja - najlepsze oferty

Szkocja już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 194 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dwoje pasjonatów rowerowych wypraw snuje wakacyjne plany. Na dwóch kółkach pragną zwiedzić Szkocję. Ale jak dostać się tam jednośladem? Czy uda im się zrealizować kolejne punkty tej nieco spontanicznej wyprawy? Odpowiedzi warto poszukać w książce. Jedno jest pewne: w takiej podróży każdy dzień jest przygodą. Małgorzata i Ryszard zabierają nas w podróż rowerem po Europie, bo zwiedzili nie tylko Szkocję, ale znacznie więcej. „Jechaliśmy wzdłuż północnego wybrzeża Sycylii na zachód. Mogliśmy podziwiać urwiste brzegi zatoki Golfo di Patti. Szerszy widok zasłaniają pobliskie wyspy: Vulcano, Lipari, Salina i Stromboli. Droga S185 okrąża przylądki, prowadzi raz w górę, raz w dół. Przechodzi pod tunelami. Po prawej stronie cały czas mamy przejrzystą morską toń o niecodziennym odcieniu niebieskiego. Wzdłuż szosy rośnie mnóstwo kwiatów, wśród których prym wiedzie oleander. Jego potężne skupiska tworzą olbrzymie plamy: różowe, czerwone i białe”.
Więcej
Zwiń
- wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania
- idealne dopasowanie elementów
- odporne na zginanie
- puzzle eliminują odbijanie światła
- rozwijają zdolności manualne u dziecka
- kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie
- ilość elementów: 1000

Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Więcej
Zwiń
CLYDE 1940 SZKOCJA, WLK. BRYTANIA / SCOTLAND, UK UJŚCIE RZEKI CLYDE / FIRTH OF CLYDESERIA 10 | 1/400 | nr. cat.: 401002 KOD KRESKOWY / BAR CODE: 5901461410023 [DIORAMA SET] W ZESTAWIE / INCLUDES: Plastikowe modele do sklejania 1/400 [1/400 Plastic model kits]: 1 x ORP BŁYSKAWICA (Polski Niszczyciel / Polish Destroyer) 1 x ORP GROM (Polski Niszczyciel / Polish Destroyer) 1 x Podstawę dioramy [Dioramas basis] [POL]Po wykonaniu operacji „Peking” polegającej na wypłynięciu z Bałtyku zespołu polskich okrętów wojennych (niszczycieli ORP „Grom”, „Błyskawica” i „Burza”) zostały z dniem 3 września 1939 roku objęte rozkazami Royal Navy. Już w dniu 6 września, okręty wypłynęły na swój pierwszy bojowy patrol w rejon Aberdeen, a następnie opłynęły Szkocję i zawinęły do Plymouth. Rejsy na długiej Atlantyckiej fali ujawniły wady w wyważeniu okrętów. Obydwa okręty po remoncie zostały skierowane do patrolowania przejść wokół Irlandii z zadaniem wykrywania niemieckich okrętów podwodnych.
Więcej
Zwiń
Produkt zgodny z opisem umieszczonym na stronie księgarni. Ciekawa, o inspirującej tematyce.