Szkło Lux - najlepsze oferty

Nowoczesny stół i zarazem funkcjonalny. Solidnie wykonany.
Szkło Lux już od 15 zł ✅ Popularne produkty, opinie o produktach i sklepach ➤ Znajdź najlepsze oferty i zamów przez Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 60 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesną ławę MATERA LUX z blatem wykonanym z płyty MDF pokrytej matą wysokopołyskową o zwiększonej odporności na zarysowania, dostępną w kolorach:

Podstawowym materiałem zastosowanym do produkcji wyrobów z tej kolekcji jest wysokopołyskowa płyta MDF "HUBERTUS SUPER POŁYSK", której firma HUBERTUS jest wyłącznym producentem i dystrybutorem. Kluczowym elementem technologii wysokiego połysku jest jego jakość, dlatego przy produkcji tego materiału zachowana jest szczególna czystość w zakładzie. Dodatkowo każda powierzchnia płyty w wykończeniu HIGH GLOSS jest do samego końca zabezpieczona folią ochronną, która jest usuwana dopiero po zakończeniu montażu mebli.
Więcej
Zwiń
Charakterystyka produktu:Stal szlachetna CN 18/10 polerowana + szkło w kolorze czarnymWymiary zewnętrzne: 780 x 510 mmWielkość komory: 340 x 400 x 191 mmKomplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworem 3½", z przedłużką i syfonemDo szafek od 45 cmNie nadaje się do zabudowy na końcu szeregu przy ścianie
Więcej
Zwiń

Opinie - Szkło Lux

Nowoczesny stół i zarazem funkcjonalny. Solidnie wykonany.