Szklany dach - najlepsze oferty

Szklany dach już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
Papa wierzchniego kryciaJUNIOR TOP 4.2, 7.5m szara tzg. szybki profil SBS ICOPAL Junior Top 4,2 Szybki Profil SBS służy do wykonywania warstwy wierzchniej w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych. Jest to papa na welonie szklanym z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną oraz wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm, zaś strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Papa produkowana jest wg technologii „SZYBKI PROFIL”. Pełni funkcję prawidłowej hydroizolacji dachu w układzie wielowarstwowym, potwierdzonej pisemną Gwarancją Jakości Icopal.Przeznaczona dla warstw wierzchnich na dachach nowych oraz do renowacji bitumicznych pokryć dachowych.
Więcej
Zwiń
Zadaszenie szklane Liniger Iuppiter K (Szkło transparentne) Rozmiary: 120x90 160x90 180x90 200x90 250x90 300x90 Idealny w każdym szczególe dach szklany Iuppiter od firmy Liniger - pokaż swój osobisty styl. Produkt ten został wykonany z bezpiecznego, trwałego, hartowanego 13 milimetrowego szkła co zapewni satysfakcję przez długie lata. Minęły czasy odbarwionych lub zniszczonych gradem plastikowych dachów - zainwestuj w przyszłość dzięki wysokiej jakości szklanemu baldachimowi. Produkt ten ma niezwykły design oraz odporny jest na wszelkie warunki pogodowe. Wspornikiem ze stali nierdzewnej oraz laminowane szkło zapewnia wieloletnią trwałość. Zalane deszczem wejścia lub wilgotne gazety w otwartej skrzynce pocztowej staną się przeszłością. W cenie znajduje się zestaw mocujący obejmującemu śruby i kołki do betonowych ścian.
Więcej
Zwiń