Szary - najlepsze oferty

towar zgodny z opisem, fajna promocja, funkcjonalność, wygoda i wygląd - maksimum punktów. Wytrzymałość - nie wiem - za krótko go mam.
Szary na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 257768 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nintendo Switch

Wolność grania. Gdziekolwiek. Kiedykolwiek.

Graj nawet w podróży

Konsola Nintendo Switch została zaprojektowana tak, żeby mogła podróżować z tobą gdziekolwiek pójdziesz, zmieniając się z konsoli stacjonarnej w przenośną w mgnieniu oka. Dzięki temu dostaniesz więcej czasu na granie w swoje ulubione tytuły w sposób, który najbardziej ci odpowiada. 6,2-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy multi-touch jest w stanie wyświetlać rozdzielczość 1280 x 720.

Dziel się zabawą

Wszechstronne Joy-Cony oferują wiele zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być używane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi, aby cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być używany jako cały kontroler.
Więcej
Zwiń
Zaawansowany multisportowy zegarek GPS z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Garmin Elevate™


  • Mierzy tętno na nadgarstku, więc możesz swobodnie biegać i jeździć rowerem bez dodatkowego paska na klatce piersiowej.

  • Wyposażony w funkcję zaawansowanej dynamiki jazdy rowerem, pływania i biegu, dostarcza informacji o bilansie czasu kontaktu z podłożem, długości kroku, odchyleniu do długości i wiele innych parametrów.

  • Określa szacowany maksymalny pułap tlenowy, próg mleczanowy i jest wyposażony w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku

  • Funkcje online: powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i wiele więcej

  • Możliwość personalizacji dzięki darmowym wzorom tarcz zegarka, aplikacjom i innym elementom dostępnym w sklepie Connect IQ™

Więcej
Zwiń

Opinie - Szary

towar zgodny z opisem, fajna promocja, funkcjonalność, wygoda i wygląd - maksimum punktów. Wytrzymałość - nie wiem - za krótko go mam.