Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Systemy operacyjne od Microsoft: Microsoft Windows 10 Professional 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Home 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Professional 32/64-bit (FQC09131), Microsoft Windows 10 Pro Upgrade PL EDU (FQC-09512)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 255 produktów - zobacz najlepsze oferty
Typ licencji: Cyfrowa ESD
Wersja językowa: (multilanguage) Polska
Wersja licencji: (komercyjna) bezterminowa
Stan: Nowy
Legalność: System 100% legalny potwierdzony fakturą vat, pochodzi z microsoft
Typ nośnika: Brak (można samemu wykonać kopię dvd lub USB)
Przeznaczenie: Można instalować na każdym komputerze PC i Laptopie
PROSZĘ WEJDŹ W DZIAŁ AKCESORIA POWYŻEJ I DOKUP W REWELACYJNEJ CENIE DODATKOWY PRODUKT !!!
Otrzymacie Państwo:
- klucz do instalacji i aktywacji pełnej i legalnej wersji
- instrukcje instalacji i aktywacji
- linki do pobrania instalki, lub można stworzyć kopię DVD,USB na własne potrzeby
- fakturę Vat jako dowód zakupu
Windows 10 Pro to doskonały partner w interesach.
Więcej
Zwiń
System operacyjny Microsoft Windows 10 Home

System Windows 10 Home dedykowany jest początkującym i zaawansowanym użytkownikom. Jak sama nazwa wskazuje system Windows 10 Home daje optymalne wsparcie w domu, ale równie dobrze sprawdza się w środowisku biznesowym.
System Windows 10 Home został tak skonstruowany, że intuicyjnie dostosowuje się do daneog urządzenia i jego właściwości.
System Windows 10 Home doskonale sprawdza się w starszych komputerach. Wymagania systemu Windows 10 Home są bardzo podobne do wymagań jakie były w systemach Windows 7 i Windows 8.1.
System Windows 10 Home jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.
Więcej
Zwiń
Oryginalny produkt fizyczny z nośnikiem! Windows 10 Home jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz. Działaj efektywnie Wykonywanie wielu rzeczy na raz ułatwia szybsze załatwianie spraw Z łatwością możesz przyciągnąć nawet cztery aplikacje do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według projektów.
Więcej
Zwiń
Wszystko ok, licencja ok, dostawa ok, nie potrzebowałem kontaktu ze sprzedawcą więc nie wiem jak to wygląda.

Opinie - Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery