Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Systemy operacyjne od Microsoft: Microsoft Windows 10 Professional 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Home 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Professional 32/64-bit (FQC09131), Microsoft Windows 10 Pro Upgrade PL EDU (FQC-09512)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11 produktów - zobacz najlepsze oferty
Windows 10 Home:

Nowy system operacyjny Windows 10 Home, oferowany zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom, jak sama nazwa wskazuje – daje optymalne wsparcie dla komputera w domu, to jednak równie dobrze sprawdzi się on też w środowisku biznesowym. Jak każda dotychczasowa wersja „Home” firmy Microsoft, również Microsoft Windows 10 Home przekonuje do siebie bardzo przyjaznym interfejsem. W zależności od tego, na jakiej platformie zastosujemy Microsoft Windows 10 Home, zawsze dostosuje się on do danego urządzenia i jego właściwości. Wymagania systemowe dla Win 10 Home są takie same, jak w dwóch poprzednich wersjach systemu Windows 7 i 8.1. Z tego względu system operacyjny MS Windows 10 Home funkcjonuje bez problemów, nawet na nieco starszych kom
Więcej
Zwiń
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL 32/64-BIT BOX (wersja pudełkowa lub elektroniczna - do wyboru podczas składania zamówienia) Windows 10 Pro to doskonały partner w interesach. Szybkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy, a do tego innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online. Windows 10 PRO ma wszystkie funkcje Windows 10 Home, a dodatkowo ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i wielu innych zadań.Windows 10. Doskonały do wszystkich zadań. Rozbudowane, znajome menu Start zapewnia szybki dostęp do ulubionych funkcji Szybkie i płynne działanie.
Więcej
Zwiń
O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-Firma. Certyfikat przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Certyfikat Top-Firma to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w codziennym działaniu. Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

Gwarantujemy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy używane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych lub przez udostępnienie w Internecie).
Więcej
Zwiń
Dopiero co go zainstalowałem i aktywowałem. Co mam napisać? Na razie zamula. Mam starszy komputer i nie radzi sobie zbytnio z pobieranymi milionami aktualizacji, synchronizacją chmury i normalną pracą (odrobinę polepsza sprawę SSD). Poza tym denerwują mnie różnice w obsłudze między Win7 a 10. To tyle. Myślę że za pół roku będę w stanie napisać szerszą opinię o tym produkcie. Na dziś 3 gwiazdki.

Opinie - Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery