Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Systemy operacyjne od Microsoft: Microsoft Windows 10 Professional 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Home 64bit ESD, Microsoft Windows 10 Professional 32/64-bit (FQC09131), Microsoft Windows 10 Pro Upgrade PL EDU (FQC-09512)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 246 produktów - zobacz najlepsze oferty
O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-Firma. Certyfikat przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Certyfikat Top-Firma to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w codziennym działaniu. Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

Gwarantujemy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy używane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych lub przez udostępnienie w Internecie).
Więcej
Zwiń
Komputer najprostszy w obsłudze z Windows 7 Professional:

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Skuteczne metody wyszukiwania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i ulepszone podglądy na pasku zadań, przyspieszają pracę użytkownika. Wysoka i niezawodna wydajność gwarantuje, że komputer działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Takie funkcje, jak: Windows Media Center i Windows Touch udostępniają nowe możliwości. Poznaj system Windows 7 i sprawdź, w jaki sposób może on uprościć niemal wszystkie aspekty pracy z komputerem.

Uproszczenie codziennych zadań:

Wykonywanie codziennych zadań w systemie Windows 7 jest prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki funkcji grupy domowej można w prosty sposób udostępniać muzykę, dokumenty, drukarki i wszystkie inne elementy pozostałym komputerom domowym z systemem Windows 7.
Więcej
Zwiń
Microsoft WINDOWS 10 Home 32/64bit PL OEM

Czym jest licencja OEM??
OEM to skrót od Original Equipment Manufacturer (Producent oryginalnego wyposażenia). Do niedawna ten typ licencji wykorzystywany był tylko podczas sprzedaży urządzenia przez producentów sprzętu komputerowego, np. Acer, ASUS, Lenovo, Dell itp. Najczęściej system był już zainstalowany na dysku, zaś autentyczność systemu potwierdza tzw. naklejka COA (Certificate of Authenticity). Dawniej na takiej naklejce znaleźć można było klucz systemowy, lecz obecnie jest on najczęściej zaszyty w BIOS-ie danego urządzenia. Jednakże ten typ licencji znajdziemy nie tylko w laptopach i gotowych komputerach, sprzedawanych w sklepach. Istnieje również opcja samodzielnego zakupu licencji OEM.
Więcej
Zwiń
Klucz jak i sam Windows 10 działa dobrze.

Opinie - Systemy operacyjne Microsoft - bestsellery