Super domy - najlepsze oferty

Super domy na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 540 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bardzo wydajny i łatwy do przechowywania.
Kurz jest zbierany w plastikowym koszu, więc gdy chcesz opróżnić odkurzacz po prostu wyjmuszesz kosz, wyrzucasz jego zawartość i wkładasz z powrotem. Nie musisz już kupować worków!
Wydajny i łatwy w obsłudze
Wydajny i łatwy w obsłudze
SuperCyclone™ jest wyposażony w zderzaki, stabilizujące odkurzacz podczas sprzątania schodów, wygodne uchwyty do parkowania
oraz ergonomiczny przycisk zwijania kabla, który może być obsługiwany zarówno ręką, jak i stopą.

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu.
Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty ułatwiające przechowywanie.

Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią tak, aby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować.
Więcej
Zwiń
FRANKA I to oryginalna kolekcja mebli, która może zagrzać swoje miejsce w każdym domu. Wykonana jest z wysokiej jakości wiórowej płyty laminowanej odpornej na zarysowania. Dobrze dobrane materiały współgrają ze sobą oraz zapewniają wytrzymałość na długie lata użytkowania.
Więcej
Zwiń
Witamy na Naszej aukcji :) Przedmiotem aukcji jest: Antyalergiczna Kołdra zimowa Classic TERMO - GATUNEK I Prestiżowej firmy INTER-WIDEX. Rozmiar: 155x200 cm (na pościel 160x200) Szczegółowy opis: • Kołdra ANTYALERGICZNA - wersja Classic TERMO - dwuwarstwowa, bardzo ciepła kołdra na zimę, dla zmarzluchów :) - dwie warstwy kołdry oddzielone są warstwą powietrzną, co dodatkowo podnosi walory izolacyjne • ROZMIAR: 155 x 200 cm • TKANINA: 45% bawełna, 55% poliester - Łączy zalety naturalnej bawełny z wytrzymałością poliestru • WYPEŁNIENIE: LEKKIE, CIEPŁE I SPRĘŻYSTE - 100% puszyste włókno poliestrowe rurkowe spiralne silikonizowane HCS • KOLOR: Kremowy ZALETY KOŁDRY TERMO INTER-WIDEX • Super ciepła!, lekka i puszysta kołdra, • Długotrwałe użytkowanie i wytrzymałość, • Doskonała jakość za rozsądną cenę, • Zdrowy i bezpieczny sen – produkt antyalergiczny, Pielęgnacja: pranie w pralce w temperaturze 60°C. Jakość potwierdzona certyfikatami:
Więcej
Zwiń