Styli - najlepsze oferty

Styli na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cobi BLINGER urządzenie do stylizacji kryształki

Innowacyjne urządzenie dla każdej podążającej za nowymi trendami i uwielbiającej wyróżniać się w tłumie modnisi. BLINGER od Cobi pozwoli w kilka chwil odmienić garderobę, stworzyć z wybranych ubrań prawdziwe perełki i rozpocząć kreatywną przygodę z robótkami ręcznymi.

Przy użyciu urządzenia do stylizacji ulubione bluzki, przedmioty czy meble zyskają drugie życie i wyróżnią się stylem. Na tym nie koniec niespodzianek. Z BLINGEREM można ozdobić włosy kryształkami! Proste w obsłudze urządzenie rozbudzi wyobraźnię dziecka i zachęci je do eksperymentowania i wyrażania siebie.

Fantastyczna zabawa z urządzeniem do stylizacji BLINGER, to doskonały pomysł na kreatywne spędzanie wolnego czasu, a kto wie może początek interesującego hobby.
Więcej
Zwiń
Serum młodości z serii Densifique, które wydobywa piękno włosów dotkniętych upływem czasu. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn z przerzedzonymi i starzejącymi się włosami.

Działanie

Serum młodości Densifique wydobywa cechy młodego wyglądu włosów jak połysk i łatwość układania. Sprawia, że włosy staja się błyszczące. Nadaje włosom miękkości i wydobywa ich młody wygląd. Unosi włosy u nasady i poprawia ich gęstość. Zapobiega utracie melaniny, odpowiedzialnej za młody wygląd włosów

Technologia

Molekuła Stemoxydine - o właściwościach optymalizujących środowisko komórek macierzystych, by wspierać ich prawidłowe funkcjonowanie;

Kompleks AOX: kwas ferulowy + pochodne witaminy C2 + E2 + filtry UV - właściwości antyoksydacyjne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Styli