Straż Pożarna Dla Dzieci - najlepsze oferty

Straż Pożarna Dla Dzieci już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 935 produktów - zobacz najlepsze oferty
Chwyć swój sprzęt strażacki — czas ugasić pożar! Pracownicy budowy w śródmieściu LEGO® City niechcący przewrócili latarnię uliczną i wywołali pożar. Włącz koguta i syrenę na wozie strażackim z drabiną i czym prędzej jedź na miejsce. Tę toaletę przenośną lepiej podnieść dźwigiem i przesunąć w inne miejsce. O rany! Sorki! Niezawodnym toporkiem przebij się przez deski, by zdalnie sterowany pojazd R.O.S.-T3 mógł dostać się do środka i opanować płomienie. Rozłóż drabinę i ugaś ogień na dachu płonącego budynku za pomocą węża strażackiego. Czy uda Ci się opanować sytuację, zanim wymknie się spod kontroli? Załoga straży pożarnej LEGO City nigdy się nie nudzi! Dołącz do akcji w śródmieściu i pomóż bohaterskim strażakom! Zadbaj o bezpieczeństwo mieszkańców LEGO® City w niesamowitym zestawie 60216 Straż pożarna w śródmieściu. Znajdziesz w nim duży wóz strażacki z klockiem ze światłem i dźwiękiem (nowość na styczeń 2019 r.
Więcej
Zwiń
Ten samochód to prawdziwa gratka dla małych fanów straży pożarnej!

Wyjątkowy pod każdym względem

Firma Dumel wyszła na przeciw oczekiwaniom rodziców i małych fanów straży pożarnej!

Oto gigantyczny samochód straży pożarnej, który mierzy aż 58 cm!

Wóz odwzorowany jest ze wyjątkową dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Zachwyci każdego małego strażaka!

Pojazd wyposażony jest w:
  • pachołki
  • ruchomą, rozkładaną drabinę
  • mikrofon
  • a nawet zbiornik na wodę, który zasila najprawdziwszą armatkę wodną!

To jeszcze nie wszystko. Mały strażak znajdzie tu także realistyczne odgłosy oraz światła ostrzegawcze, które uatrakcyjnią zabawę.
Więcej
Zwiń
Samochód strażacki z drabiną jest gotowy, by ruszyć na akcjęDzielnym strażakom nic nie straszne! Szybko ruszają na akcję, by pomóc mieszkańcom miasteczka Playmobil w każdym problemie. Pożar? Wypadek? Kotek na drzewie? Ekipa strażaka jest zawsze gotowa. Mają do dyspozycji wspaniały wóz strażacki z drabiną, więc każde wezwanie skończy się dobrze. Drabina pozwala dotrzeć do wysokich budynków i drzew, a wóz szybko przewiezie bohaterów na miejsce. Z takimi strażakami wszyscy są bezpieczni!Zestaw z figurkami i wozem pozwoli każdemu małemu strażakowi spełnić marzenia o ekscytujących przygodach i bohaterskich czynach. Ruchome elementy zabawki sprawią, że poczuje się jak prawdziwy strażak, który ratuje ludzi, gasi pożary i dzielnie walczy z niebezpieczeństwem.
Więcej
Zwiń