Stoły z krzesłami - najlepsze oferty

Stoły z krzesłami w kategorii Meble. Najtańsze oferty i najlepsze marki Halmar, Signal, Ada-meble, Belini, ZEG-WIL. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 395 produktów - zobacz najlepsze oferty
Uniwersalny zestaw mebli do jadalni, stół i 4 krzesła. Z litego, lakierowanego drewna sosnowego w kolorze kawy. Stół o d.118 x sz.74 x w.73 cm.
Stół z krzesłami - zestaw doskonale nadaje się niemal do wszystkich pomieszczeń, idealnie pasują, m.in. do kuchni, biura, czy restauracji. Ciekawe kształty krzeseł oraz formy, które skupiają na sobie uwagę, kusząc odpoczynkiem właśnie na nich, stanowią kwintesencję Twoich bardzo precyzyjnie sformułowanych oczekiwań. Rozkładany stół to uniwersalny produkt, który zawsze wspaniale wygląda, perfekcyjnie harmonizując się z pozostałymi meblami w pomieszczeniu. Stół to najważniejszy mebel w domu, to przy nim rozgrywają się wszystkie ważne i drobne rodzinne wydarzenia. Wykonany w całości z wysoko gatunkowego MDF laminowanego, w kolorze olchy, dąb sonoma, orzech ciemny lub wenge.
Więcej
Zwiń
Uniwersalny zestaw mebli do jadalni, stół i 4 krzesła. Z litego, lakierowanego drewna sosnowego w kolorze jasnym. Stół o d.118 x sz.74 x w.73 cm.