Stoły okrągłe do kuchni - najlepsze oferty

Stoły okrągłe do kuchni na Taniomanii ➤ Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie ➤ Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 759 produktów - zobacz najlepsze oferty
Model stołu DT-1904H Kolor stołu biały + czarny Wymiary 160/200*90*75cm Wykonanie Nowoczesny stół wykonany z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk Rozkładany od 160 do 200 cm Podstawa stołu wykonana jest ze stali szczotkowanej Wysoka jakość materiałów i ponadczasowy wygląd Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany Oferta dotyczy samego stołu bez krzeseł
Więcej
Zwiń
Doceniasz oryginalne meble? Takie, które wyróżniają się swoją indywidualnością i przez to zwracają na siebie uwagę? Meble stworzone z ogromnym zaangażowaniem. Taki jest stół, który dzisiaj chcemy Ci zaprezentować - stół Zordo. Powstał z miłości do sztuki tworzenia unikatowych mebli. Poznaj niezwykłego bohatera marki Elior. Zaprojektowany z pasją, aby dać Ci radość Stół Zordo to niesamowity efekt pracy najlepszych designerów z zachodniej Europy.Poświęcili się w całości temu, abyś mógł się cieszyć najlepszym stołem do Twojego domu. Naszą misją jest stworzenie wnętrza Twoich marzeń. Zadbaliśmy o każdy szczegół, żeby stół sprawdził się idealnie w każdym calu. Jego kapitalny design projektowany był krok po kroku, aby zachwycić efektem końcowym. Tak się też stało. Piękne, unikatowe nogi stołu tworzą niesamowity wzór, nadający mu nutkę nowoczesności i lekkości, pomimo solidnej konstrukcji. Dzięki nim stół Zordo ze zwykłego stołu zamienia się w prawdziwe dzieło sztuki.
Więcej
Zwiń