Stoły do Kuchni - Prostokątne Stoły - najlepsze oferty

Stoły do Kuchni - Prostokątne Stoły na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Model stołu 4147 Kolor stołu Biały Wymiary Według rysunku poniżej Wykonanie - Stół wykonany z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk- Stół rozkładany od 160 do 200cm- Podstawa stołu wykonana ze stali szczotkowanej- Stół wykonany z najwyższej jakości materiałów- Zestaw nowy, fabrycznie zapakowany Nasz stół do jadalni lakierowany na wysoki połysk o biało-czarnej kolorystyce idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu o stylistyce nowoczesnej. Dzięki unikatowemu designowi sprawi, że we wnętrzu zapanuje ład i harmonia. Jakość wykonania i użyte do produkcji materiały zapewnią niespotykany komfort użytkowania i funkcjonalność oraz przydatność na długie lata po dokonanym zakupie. Biało-czarny stół rozkładany – opis produktu Blat stołu został wykonany z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk, zaś jego podstawa z solidnej stali szczotkowanej. Mebel posiada możliwość rozłożenia do wymiarów od 160 do 200 cm., co pozwoli na swobodne rozmieszczenie np. niespodziewanych gości.
Więcej
Zwiń
Model stołu 4147 Kolor stołu biały+ czarny Wymiary stołu Według rysunku poniżej Wykonanie - płyta MDF lakierowana na wysoki połysk - stół wykonany z najwyższej jakości materiałów - produkt fabrycznie nowy, zapakowany bez uszkodzeń - gwarancja 2 lata Termin wysyłki 72 godz Biało-czarny stół lakierowany na wysoki połysk to mebel przeznaczony dla każdego zwolennika nowoczesności na najwyższym poziomie. Pomieszczeniu, w którym stanie doda dodatkowej elegancji i stylu oraz charakteru. Zadowoli gusta każdego, a precyzja, z jaką został wykonany sprawi, że będzie służył w stanie z dnia zakupu przez lata. Rozkładany stół lakierowany – opis Stół tworzy blat z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk oraz podstawa ze stali szczotkowanej. Takie połączenie jest gwarancją wytrzymałości na długie lata użytkowania. Nogi stołu nie należą do klasycznych; tworzą literę „x”. Zastosowana kolorystyka to kontrast bieli z czernią.
Więcej
Zwiń
Piękny szkoda tylko że nie ma schowka na część platu.

Opinie - Stoły do Kuchni - Prostokątne Stoły