Stihl łańcuch - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Stihl łańcuch w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 61 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mała pilarka spalinowa dla początkujących z silnikiem STIHL 2-MIX. Idealna do przygotowania drewna opałowego i prac budowlanych z zastosowaniem drewna. Nadaje się również do ścinania drzew o średnicy do 30 cm. Dane techniczne Moc kW/KM 1,2/1,6Pojemność skokowa cm³ 30,1Ciężar kg 1) 4,1Podziałka piły łańcuchowej 3/8 " PPoziom mocy akustycznej dB(A) 2) 111Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2) 100Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 3) 5,2/5,5 1) Bez paliwa, prowadnicy i piły łańcuchowej2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s² Wyposażenie seryjne System antywibracyjny Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
Więcej
Zwiń
Pilarka łańcuchowa STIHL MS 231 to znakomita opcja dla rolników, ogrodników, sadowników do pozyskiwania i przygotowania drewna opałowego, przycinania, docinania i przeżynania drewna, prac budowlanych w drewnie i pielęgnacji drzewostanu na posesji. Niezawodna, oszczędna i wydajna.

Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do konwencjonalnych silników dwusuwowych bez technologii 2-MIX. Więcej informacji

Boczny napinacz piły łańcuchowej

Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej.
Więcej
Zwiń
mam tą piłę już 7 lat, teraz ja zakatowałem trochę tzn. pękł kawałek cylindra, zrobiła już naprawdę dużo, tyle co pocięła drzewa to inne piły by już dawno wysiadły, jest bardzo lekka, ma odpowiednią moc, nawet po założeniu większej prowadnicy sama się rwie, no prac budowlanych, wysokościowych ogrodowych jest najlepsza. W końcu Stihl. Gdyby nie to że trochę ją zaniedbałem i nie uważałem na nią to pochodziłaby jeszcze kolejne 7 lat. A co do husqvarny sąsiad ja kupił i po 2 tygodniach może musiał d

Opinie - Stihl łańcuch