Środki przeciwbólowe - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Środki przeciwbólowe w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 91 produktów - zobacz najlepsze oferty
Esseliv
syn. phospholipidum essentiale

Wskazania: Ostre i przewlekłe choroby wątroby, w tym: toksyczne, polekowe i poalkoholowe uszkodzenia wątroby, przewlekłe zapalenie wątroby. Wspomaganie leczenia zaburzeń czynnościowych wątroby, dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej.
Esseliv zawiera fosfolipidy sojowe (essentiale phospholipidis), które działają ochronnie i regeneracyjnie na komórki wątroby. Esseliv obniża poziom cholesterolu.

Kapsułki twarde

Skład:
Fosfolipidy z nasion soi zawierające polinylofosfatydylocholinę 300 mg.
Substancje pomocnicze: olej sojowy, utwardzony tłuszcz, wanilina, indygotyna, tlenek żelaza czerwony, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza żłóty.

Działanie:
Fosfolipidy sojowe będące estrami kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych: linowego, linolenowego i oleinowego wywierają dziaanie ochronne i regeneracyjne na komórki wątroby.
Więcej
Zwiń
Skład:
100 g kropli zawiera:
Vitex Agnus castus TM=D1 20 g
Caulophyllum thalictroides D4 10 g
Cyclamen D4 10 g
Ignatia D6 10 g
Iris D2 20 g
Lilium tigrinum D3 10 g

Wskazania:
Wspomagająco, w zespole napięcia przedmiesiączkowego z takimi objawami, jak: mastodynia (bolesność piersi), zaburzenia równowagi emocjonalnej, po wykluczeniu przez lekarza poważnych przyczyn dolegliwości.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Nowotwory złośliwe sutków.
Preparatu Mastodynon N nie należy stosować w ciąży, gdyż brak jest wystarczających danych dotyczących stosowania leku w tym okresie. W przypadku zajścia w ciążę w trakcie leczenia preparatem Mastodynon N nie zaleca się kontynuowania terapii. Preparatu Mastodynon N nie należy stosować w trakcie karmienia piersią, gdyż brak jest odpowiednich danych dotyczących stosowania leku u kobiet karmiących piersią.
Więcej
Zwiń
Fiorda, smak czarna porzeczka, 30 pastylek

Naturalne składniki zawarte w produkcie Fiorda wspomagają prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej gardła i krtani, oraz wspierają siły odpornościowe organizmu.

Składniki produktu stanowią uzupełnienie diety osób z podrażnionym gardłem, które odczuwają:
  • drapanie w gardle
  • dyskomfort wywołany wzmożonym oddychaniem przez usta
  • suchość w gardle
  • chrypkę

Błona śluzowa jamy ustnej stanowi barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami. Aby mogła prawidłowo wypełniać swoją funkcję, powinna być stale wilgotna, a jej struktura nie może być uszkodzona. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio dbać o utrzymanie prawidłowego stanu funkcjonowania i nawilżenia błony śluzowej gardła i krtani.
Więcej
Zwiń

Opinie - Środki przeciwbólowe