Sprzęt audio - najlepsze oferty

Towar zgodny z zamówieniem. Ekspresowa realizacja zamówienia.
Sprzęt audio na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 45072 produkty - zobacz najlepsze oferty
Apple AirPods - słuchawki bezprzewodowe Bezprzewodowe. Błyskawiczne. Bajeczne. AirPods na zawsze odmienią sposób, w jaki korzystasz ze słuchawek. Wystarczy, że wyciągniesz je z etui, aby samoczynnie się włączyły i połączyły z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac.(1) Gdy włożysz je do uszu, zaczną grać. A gdy wyjmiesz, przestaną. Wyposażone w opracowany przez Apple procesor W1 słuchawki AirPods za pomocą czujników optycznych i przyspieszeniomierza wyczuwają, kiedy znajdują się w Twoich uszach. Zależnie od tego, czy założysz jedną, czy obie, czip odpowiednio przekieruje sygnał audio i aktywuje mikrofon. Ultraoszczędny energetycznie procesor znakomicie zarządza wydajnością baterii, dzięki czemu AirPods działają przez 5 godzin bez doładowywania.(2) A kolejne doładowania z etui wydłużają czas działania do 24 godzin, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie.(3) Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania.
Więcej
Zwiń
Dźwięk JBL Pure Bass Sound marki JBL T110BT to bezprzewodowe rozwiązanie do codziennego użytku, a także możliwość wykonywania połączeń głośnomówiących i 6 godzin pracy na baterii. Wyobraź sobie słuchawki, które szybko ładują się w ciągu 2 godzin, są w 6 charakterystycznych kolorach, mają płaski, nieplątany kabel i są wystarczająco lekkie, aby wygodnie nosić przez wiele godzin. Połącz magnesy, które sprawią, że słuchawki nie będą zwisały, gdy nie będą w użyciu. Bez plątania kabla, wygoda ergonomicznych końcówek dousznych i pałąka na kark, łatwo zobaczysz, jak słuchawki JBL T110BT mogą stać się istotną częścią Twoje codzienne muzyczne życie. Słuchawki z łącznością bezprzewodowąSłuchawki JBL T110BT łączą się ze smartfonem lub innym urządzaniem za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.0, co znacznie obniża zużycie energii. Pojemna bateria 120 mAh wystarczy na 6 godzin słuchania, a ładowanie trwa mniej niż 2 godziny.
Więcej
Zwiń
Słuchawki o wysokiej rozdzielczości dźwięku z pałąkiem na głowę, najlepszym na rynku systemem osłabiania zewnętrznych hałasów i kontrolą dźwięków otoczenia. Procesor QN1 HD do redukcji hałasów umożliwia słuchanie bez zakłóceń Bezprzewodowa transmisja dźwięku o wysokiej jakości przez łącze BLUETOOTH® i technologię LDAC Inteligentne słuchanie dzięki ustawieniom Adaptive Sound Control Wszechogarniająca cisza dzięki wiodącej w branży funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu Dzięki wiodącej na rynku funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu gwar miasta możesz zostawić za sobą. W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej zaawansowaną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1 HD. Słuchawki mają dodatkowo dobrze przylegające nauszniki. Więcej mocy = jeszcze mniej hałasu Nowy procesor QN1 HD znacznie zwiększa efektywność funkcji osłabiania hałasu. Dedykowany procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu wydajności procesora.
Więcej
Zwiń

Opinie - Sprzęt audio

Towar zgodny z zamówieniem. Ekspresowa realizacja zamówienia.