Sport Max - najlepsze oferty

Sport max na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę najmodniejszych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyjdź z domu, zabierz skuter samobalansujący i wyróżnij się z tłumu. Nie czekaj na okazję. Stwórz ją. Skuter samobalansujący Forever CHIC Pi Max 10" biały Poczuj balans z nowym Forever CHIC Pi! Wodoodporna i wytrzymała deskorolka elektryczna stworzona do poruszania się po miejskiej dżungli. Niech Cię poruszy!Forever CHIC Pi jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, otwiera się na nowe doznania, jest zadziorny, a jednocześnie szarmancki. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Bądź jak Forever Chic Pi - bądź proaktywny! Wyjdź z domu, zabierz przyjaciół i wyróżnij się w tłumu. Nie czekaj na okazję, stwórz ją.Pod świeżym designem kryje się jednocześnie zupełnie nowa jakość. Dwa silniki o mocy 350W umieszczone pod wytrzymałą, aluminiową obudową klasy lotniczej pozwalają na przejechanie nawet do 20 km!Lubisz adrenalinę? Rozpędź się do 15 km/h i poczuj wiatr we włosach.Nie zapominamy także o bezpieczeństwie i wygodzie. Dlatego wzbogaciliśmy urządzenie m.in.
Więcej
Zwiń
Hulajnoga sprawdza się świetnie. Realnie z osoba ważącą 100 kg potrafi przejechać 40 km. Solidna konstrukcja bez problemowa konfiguracja z aplikacja na telefonie. Polecam dokupienie linki zabezpieczającej oraz uchwytu na telefon obydwie rzeczy można przemontować do kierownicy

Opinie - Sport Max