Sport fitness - najlepsze oferty

Bardzo przyzwoity rower, sprawia wrażenie solidnego, póki co działa niezawodnie. Miały być za to 3 gratisy, a nie było.
Sport fitness na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 32237 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prezentacja 3D
Zobacz produkt z każdej strony w najwyższej jakości.

Prezentacja 3D
Zobacz produkt z każdej strony w najwyższej jakości.

Prezentacja 3D
Zobacz produkt z każdej strony w najwyższej jakości.

ROWER MAGNETYCZNY ONYX HS-2070

Rowerek treningowy HS-2070 Onyx marki Hop-Sport to doskonałe narzędzie do codziennych ćwiczeń w domowym zaciszu. Magnetyczny system oporu oparty na kole zamachowym o wadze 6 kg umożliwia wykonywanie efektywnego treningu, który doskonale symuluje jazdę na klasycznym rowerze. Ośmiostopniowa regulacja oporu zezwala na zmianę intensywności ćwiczeń (działając podobnie jak zmiana przerzutek podczas jazdy w terenie). Rowerek Onyx jest wyjątkowo cichy (posiada bardzo dobrze funkcjonującą, wyciszającą pokrywę koła zamachowego), więc świetnie sprawdza się nawet w niewielkim mieszkaniu. Posiada wygodne (wypełnione żelem) siodełko z regulowaną wysokością.
Więcej
Zwiń
TRAMPOLINA Z UCHWYTEM DO FITNESSU

  • OSZCZĘDNOŚĆ, SUPER TRENING - pozwala na codzienny trening bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy na siłownię. 60 min. intensywnych ćwiczeń na trampolinie potrafi spalić nawet 1200kcal.


  • NIEWIELKIE WYMIARY, LEKKA - trampolina waży jedynie 5,7kg, dzięki jej niewielkim wymiarom można ją używać w domu w każdym miejscu, nadaje się również do profesjonalnego clubu fitness.


  • SPECYFIKACJA - 32 elastyczne liny; obciążenie do 100kg; wymiary (średnica/wysokość) 100x116-140cm; waga z opakowaniem 6,5kg.


  • METALOWE PODKŁADKI - poprawiają stabilność i żywotność trampoliny.


  • 7-KROTNE OBSZYCIE - zwiększa wytrzymałość maty.


SPECYFIKACJA
  • materiał maty: PP
  • liny elastyczn
Więcej
Zwiń
GU04 HMS to specjalistyczne gumy, wykorzystywane w szczególności w sporcie wyczynowym, a dokładniej w przygotowaniu motorycznym. Główną zaletą produktu jest jego trwałość. Gwarantuje ją wysoka jakość materiałów wykorzystanych podczas produkcji.

GU04 HMS służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, stanowią też idealny dodatek do treningu aerobowego. Regularne korzystanie z gum poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędą tkankę tłuszczową.

Praca z gumami jest formą treningu chętnie wykorzystywaną w klubach fitness oraz zalecaną przez trenerów personalnych. Niewielkie rozmiary w połączeniu z ich uniwersalnością, sprawiają, że to również idealny przyrząd do użytku domowego. Wystarczy niewielka przestrzeń, by za ich pomocą wykonać dowolnie dobrany zestaw ćwiczeń.
Więcej
Zwiń

Opinie - Sport fitness

Bardzo przyzwoity rower, sprawia wrażenie solidnego, póki co działa niezawodnie. Miały być za to 3 gratisy, a nie było.