Sony Sdhc 32Gb Class 10 Uhs I - najlepsze oferty

Same zachwyty o szybkości zapisu.. no cóż. Znam szybsze. Cena dość atrakcyjna więc nie ma co wybrzydzać. Odnoszę wrażenie że jest to produkt gorszego sortu niż konkurencyjny Kingstone
Sony Sdhc 32Gb Class 10 Uhs I w kategorii Karty pamięci.Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj sprzęt najwyższej jakości nie przepłacając.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
SR-32UYA Zwiększ pamięć swojego smartfonu dzięki karcie Sony microSD High Speed o pojemności 32 GB! microSD High Speed, 32 GB UHS-I U1 klasy 10, szybkość odczytu do 90 MB/s Do smartfonów i tabletów Odporność na promienie rentgenowskie File Rescue Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — ulegają uszkodzeniu lub giną. W takich przypadkach z pomocą przychodzi narzędzie File Rescue — zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Oprogramowanie File Rescue, dostępne bezpłatnie dla posiadaczy kart pamięci, skanuje kartę i przywraca utracone pliki ze skutecznością rzędu 90%. x-Pict Story™ Doskonałe zdjęcia są po to, by je oglądać i pokazywać. Narzędzie x-Pict Story™ zawiera wszystko, co jest potrzebne do tworzenia atrakcyjnych, oryginalnych pokazów slajdów z wybranym podkładem muzycznym. Cała procedura sprowadza się do trzech prostych czynności. Funkcja udostępniania ułatwia dodatkowo korzystanie z serwisów z filmami, takich jak YouTube™.
Więcej
Zwiń
SF32UZ Stworzony do zdjęć w trudnych warunkach Karta pamięci do zdjęć i filmów z wysoką prędkością odczytu/transmisji danych W pełni kompatybilne z HD Możliwość użycia z oprogramowaniem File Rescue w celu odzyskania utraconych zdjęć i filmów Prędkość transmisji danych do 95 MB/s Parametry techniczne: Wymiary i waga - Wymiary (szer. x wys. x gł.) - 24 x 32 x 2,1 mm - Waga - 2 g Cechy ogólne - Dostępna pojemność - 28,8 GB - Interfejs - UHS1 (SDR104) - Szybkość transmisji danych (odczyt) - Do 94 MB/s (SDR104) - Zakres temperatur w środowisku pracy - -25 — +85°C (bez kondensacji) - Klasa szybkości - Klasa 10 (klasa szybkości SD)
Więcej
Zwiń
Funkcje File Rescue Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — ulegają uszkodzeniu lub giną. W takich przypadkach z pomocą przychodzi narzędzie File Rescue — zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Oprogramowanie File Rescue, dostępne bezpłatnie dla posiadaczy kart pamięci, skanuje kartę i przywraca utracone pliki ze skutecznością rzędu 90%. x-Pict Story™ Doskonałe zdjęcia są po to, by je oglądać i pokazywać. Narzędzie x-Pict Story™ zawiera wszystko, co jest potrzebne do tworzenia atrakcyjnych, oryginalnych pokazów slajdów z wybranym podkładem muzycznym. Cała procedura sprowadza się do trzech prostych czynności. Funkcja udostępniania ułatwia dodatkowo korzystanie z serwisów z filmami, takich jak YouTube™. Oprogramowanie File Rescue, przeznaczone do samodzielnego pobrania, ułatwia odzyskanie przypadkowo uszkodzonych lub skasowanych zdjęć i filmów. Jest to pierwsze na świecie oprogramowanie obsługujące pliki w formatach AVCHD i 3D.
Więcej
Zwiń
Same zachwyty o szybkości zapisu.. no cóż. Znam szybsze. Cena dość atrakcyjna więc nie ma co wybrzydzać. Odnoszę wrażenie że jest to produkt gorszego sortu niż konkurencyjny Kingstone