Sony - najlepsze oferty

bardzo przyjemny początek i dużą łatwość w odnalezieniu sie w nowym świecie sterowanie intuicyjne i idzie sie szybko do niego przyzwyczaić i opanować
Sony to japońska firma z siedzibą w Tokio, założona w 1946 roku. Jest jedną z tych firm, które w znaczący sposób wpłynęła na wygląd rynku elektroniki użytkowej. Marka zasłynęła wypuszczeniem takich produktów jak Walkman i Discman oraz VHS, te dwa odtwarzacze muzyczne zapewniły Sony globalną rozpoznawalność. W XXI wieku firmę rozsławiły Playstation – konsole do gier, laptopy Vaio, telewizory Bravia a także MiniDisc oraz karty pamięci Memory Stick. Produkty wypuszczane przez Sony rewolucjonizują domową rozrywkę. Lustrzanki cyfrowe Sony Alfa weszły na rynek w 2006 roku i od razu stały się konkurencją dla liderów branży. Konsole do gier Sony Playstation już od lat 90 XX wieku kształtowały tę rozwój segmentu gier wideo. Telewizory Sony Bravia zastąpiły w 2005 roku markę Sony Wega. Laptopy Sony Vaio i ich wzornictwo to przedstawiciele unikatowego wzornictwa wśród notebooków. Najnowszymi seriami produktów marki Sony są telefony komórkowe Sony Xperia oraz nowej generacji odtwarzacze muzyki Sony Walkman. Wszystkie te produkty to wyposażenie niezbędne dla każdego fana nowoczesnych technologii.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3328 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ziemia nie należy już do nas
W czasach, gdy maszyny biegają swobodnie a ludzkość nie jest już gatunkiem dominującym, młoda łowczyni imieniem Aloy wyrusza na wyprawę w celu odkrycia swojego przeznaczenia.

KOLEJNA ERA LUDZKOŚCI
W bujnym postapokaliptycznym świecie, w którym natura przejęła władanie nad ruinami zapomnianej cywilizacji, niedobitki ludzkości żyją w prymitywnych plemionach myśliwych-zbieraczy. Panowanie nad planetą przejęły maszyny – budzące grozę mechaniczne stwory nieznanego pochodzenia.

ULEPSZONA Z MYŚLĄ O PS4 PRO
Tę grę ulepszono z myślą o PS4 Pro – oznacza to, że zaktualizowano ją w taki sposób, że wykorzystuje zwiększone możliwości najnowszej technologii.

ODRZUCONA, SZUKAJĄCA CELU
Wciel się w postać Aloy, młodej łowczyni, która chce odkryć swoje przeznaczenie wśród ruin przeszłości.
Więcej
Zwiń
Zobacz doskonały obraz 4K HDR pełen kontrastu, szczegółów i przejrzystości, a wszystko to w pięknej i eleganckiej obudowie.

Oddanie rzeczywistości dzięki technologii Dynamic Range™ PRO

Ten unikatowy algorytm sterowania podświetleniem zapewnia znacznie szerszy zakres jasności niż w przypadku zwykłego telewizora LED i pozwala na uzyskanie jaskrawszej bieli oraz głębszej czerni. W połączeniu z sygnałem HDR każda odwzorowana scena będzie jaśniejsza, ponieważ algorytm podnosi jakość obrazu HDR, zwiększając nasycenie barw.

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™: więcej szczegółów, więcej naturalności, wierniejsze odtworzenie rzeczywistości

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ z funkcją Object-based HDR remaster i technologią Super Bit Mapping™ 4K HDR oddaje czyste barwy z większą jasnością, dając naprawdę bardziej realistyczny obraz.
Więcej
Zwiń
Xperia XZ2

Xperia XZ2 wykorzystuje najnowsze technologie firmy
Sony, by dostarczać świetnej rozrywki, która w zupełnie
nowy sposób pobudza zmysły. Zapomnij o otaczającym
świecie, oglądając filmy w jakości HDR, lub fotografuj
trudne do uchwycenia chwile zaawansowanym aparatem z
systemem Motion Eye™.

Zanurz się w
rozrywce


System Dynamic Vibration firmy Sony,
wyświetlacz Full HD+ HDR i znana z telewizorów
Sony BRAVIA® technologia nadają filmom i
wideo nowego, wyjątkowego wymiaru. Mocne
głośniki stereo dają niesamowite efekty dźwiękowe.

Pierwszy na świecie smartfon
nagrywający filmy
4K HDR


Poznaj pierwszy na świecie smartfon z
możliwością nagrywania filmów 4K HDR.
Oglądaj wideo w niemal kinowej jakości z
lepszym kontrastem, większą liczbą kolorów i
bogatszymi szczegółami.
Więcej
Zwiń

Opinie - Sony

bardzo przyjemny początek i dużą łatwość w odnalezieniu sie w nowym świecie sterowanie intuicyjne i idzie sie szybko do niego przyzwyczaić i opanować