Song - najlepsze oferty

Głośnik bardzo fajny, Gra super jak za tą cenę. Ma niezły bit. Akumulator pozwala dwa razy naładować mój telefon - chyba jest to wystarczające.
Song na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4934 produkty - zobacz najlepsze oferty
Informacje o produkcie
Szerokość w milimetrach 115
Wysokość w milimetrach 250
Głębokość w milimetrach 115
Rodzaj (głośniki) Mobilne (do urz. mobilnych)
System (głośniki) 2.0
Przeznaczenie (głośniki) Muzyka
Stacja dokująca (wieże / radia) Nie
Regulatory Brak danych
Moc głośników (sumaryczna) 8 W
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza microUSB
Zasilanie Akumulator wbudowany
Akcesoria w zestawie
- Głośnik
- Kabel USB - micro USB
- Instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna

Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Wymiary
220 x 85 (średnica) mm

Waga 0.7 kg
Pozostałe parametry
Funkcja rozmów telefonicznych
Więcej
Zwiń
Opis produktu Dębowa deska o kremowym zabarwieniu. Szczotkowanie uwydatniło rysunek słojów, a czterostronne fazowanie nadało deskom lekkości. Deska Barlinecka produkowana jest wyłącznie z prawdziwego drewna. Ze względu na naturalne zróżnicowanie surowca poszczególne deski oraz ich fragmenty mogą różnić się między sobą, m.in. odcieniem, występowaniem sęków czy układem słoi. Z tego samego powodu produkt finalny może nie być identyczny z prezentowanym w materiałach marketingowych, na wzornikach eksponowanych w punktach sprzedaży oraz na stronie internetowej producenta. Pełna nazwa: Dąb Banana Song, Grande Rodzaj: Deska trójwarstwowa Gatunek: dąb Powłoka: lakier mat Cechy drewna: średnia ilość sęków Lamelowość: 1 Fazowanie: tak Szczotkowanie: tak Wymiary (szer. - grub.- dług.
Więcej
Zwiń
Praktyczne może być piękne! Torba na skos, posiada zewnętrzną zapinaną kieszeń. Wykończona podszewką z wzorem. Część główna zapinana na suwak. Torba może być noszona na skos, na miękkim pasku, długość paska można regulować. Do torby przymocowana jest stylowa zawieszka.Materiał zewnętrzny : poliester, nadruk: pvc, podszewka : poliester , wykończenie : poliurentan, pasek : poliester.
Więcej
Zwiń

Opinie - Song

Głośnik bardzo fajny, Gra super jak za tą cenę. Ma niezły bit. Akumulator pozwala dwa razy naładować mój telefon - chyba jest to wystarczające.