Sokowirówki - najlepsze oferty

Ogólnie jestem zadowolona z sokowirówki, jedyne co mi przeszkadza, to to, że jak chce zrobić sok z kilku jabłek, marchewki, i pomarańcza to należy wyczyścić sito, ponieważ resztki dobrze nie spadają do zbiornika na odpady, tylko zapychają sito.
Sokowirówki w kategorii Małe AGD do kuchni. Najtańsze oferty i najlepsze marki Philips, Zelmer, MPM, Tefal, Bosch. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 289 produktów - zobacz najlepsze oferty
Sokowirówka Zelmer ZJE1200G

Sokowirówka Zelmer ZJE1200G to funkcjonalne urządzenie, którego dużym atutem jest wydajny silnik o mocy 500 W oraz duży otwór wlotowy co zapewnia możliwość przetwarzania całych owoców i warzyw bez potrzeby ich wcześniejszego krojenia.

Cechy główne:
  • moc silnika 500 W (Peak Power 850 W)
  • pojemnik na sok z separatorem piany o pojemności 0,9 l
  • pojemnik na miąższ o pojemności 1,5 l
  • 2 stopnie regulacji prędkości
  • otwór wsadowy XXL


OPIS

Sokowirówka Zelmer ZJE1200G to funkcjonalne urządzenie do produkcji domowych soków. Dzięki zastosowaniu silnika o mocy 500 W oraz 2-stopniowej regulacji prędkości odwirowywania soku urządzenie jest bardzo wydajne. Urządzenie zostało wyposażone w duży otwór wsadowy, dzięki czemu możesz przetwarzać całe owoce i warzywa bez potrzeby ich wcześniejszego krojenia.
Więcej
Zwiń
Kompaktowa sokowirówka zawsze pod ręką na kuchennym blacie
Dzięki o połowę mniejszemu rozmiarowi sokowirówka nie zabiera dużo miejsca. Można pozostawić ją na kuchennym blacie lub łatwo schować.

Wyciskanie soku prosto do szklanki
Sokowirówka umożliwia używanie własnej szklanki (o maks. wysokości 12 cm). Wystarczy umieścić ją pod wbudowanym kranikiem i można wyciskać sok.

Do 1,5 l soku za jednym razem
Dzięki innowacyjnemu systemowi wyciskania soku QuickClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 1,5 l soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

Technologia QuickClean
Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu — w tym celu zastosowano technologię QuickClean. Urządzenie można teraz wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, wbudowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom.
Więcej
Zwiń
Bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze

Bezpieczne zatrzymanie urządzenia. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Funkcja bezpiecznego zatrzymania urządzenia zapewnia skuteczną ochronę przed urazami: w przypadku podniesienia pokrywy w trakcie pracy silnik zostanie natychmiast automatycznie zatrzymany. Dodatkowo urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie części zostaną poprawnie złożone.

700 watów mocy otwiera wiele możliwości.

Silnik o mocy 700 watów jest wystarczająco silny, aby zmierzyć się ze wszystkimi codziennymi wyzwaniami w Twojej kuchni.
Więcej
Zwiń
Ogólnie jestem zadowolona z sokowirówki, jedyne co mi przeszkadza, to to, że jak chce zrobić sok z kilku jabłek, marchewki, i pomarańcza to należy wyczyścić sito, ponieważ resztki dobrze nie spadają do zbiornika na odpady, tylko zapychają sito.